Selena Gomez ve Hailey Bieber İlk Fotoğrafları İçin Bir Araya Geldi


Devam etti, “Nefret ve süreklilik, ‘Oh, onu çaldın. Bu, onun başka biriyle olmasını dilemelerinden kaynaklanıyor ve sorun değil. Her şeyin olmasını dileyebilirsin. istiyorsun ama durum bu değil.”

Hailey ayrıca Justin’le düğününden beri Selena ile konuştuğunu ve ona “çok” saygı duyduğunu söyledi ve “Kişisel olarak drama yok” dedi.

Podcast’in yayınlanmasının ardından Selena, canlı bir TikTok videosunda “Farkında olmam bile gerekmeyen bazı şeylerin sadece aşağılık ve iğrenç olduğunu ve bu adil olmadığını ve hiç kimseyle konuşulmaması gerektiğini söyledi. gördüğüm şekilde.” İnsanları birbirlerine karşı nazik olmaya çağırdı.

Selena, “Hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı,” dedi ve ekledi: “Rare’i destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem az, ama biliyorum ki siz de onun ne anlama geldiğini temsil ediyorsunuz – ve bu: Kelimeler önemlidir. Gerçekten önemlidir.”

Academy Museum Gala’da Selena ve Hailey’nin yanı sıra diğer yıldızların daha fazla fotoğrafını görün:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350702/selena-gomez-and-hailey-bieber-unite-for-their-first-photos-together?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir