Selena Gomez ve Hailey Bieber Academy Museum Gala’da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Selena Gomez ve Hailey Bieber Academy Museum Gala'da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock

Justin Biebereski selena Gomez ve karısı Hailey Bieber ikisi de ortaya çıktı Akademi Müzesi15 Ekim Cumartesi Los Angeles’ta Galası. Bayanlar ile görünüş ve potansiyel karşılaşma, Hailey’nin ilk kez halka Selena’ya olan “saygısı” hakkında konuşmasından sadece iki hafta sonra geldi – hayranlara bunun olduğunu açıklıyor. hayır kan davası ve onunla konuştuğunu Waverly Büyücüleri Justin ile evlendiğinden beri yıldız.

Selena Gomez ve Hailey Bieber Academy Museum Gala'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Selena Gomez, Akademi Müzesi’nin galası için siyah bir takım elbise içinde şıktı. (AFF-ABD/Shutterstock)

Her iki kadın da zarif, yıldızlarla dolu etkinlikte siyahı tercih etti. 30 yaşındaki Selena, elbise giymemeyi tercih etti ve bunun yerine erkek giyiminden ilham alan şık bir smokin görünümü tercih etti. Şık saten klapalara sahip ceketi, altından askılı bir sandaleti gösteren geniş paçalı bir pantolonla eşleştirdi. Wondermind’ın kurucusu, bir çift gümüş sallantılı küpe ve eski bir markadan olduğu anlaşılan kalın bir işaret parmağı yüzükle topluluğu vurguladı. cartierikonik panter çizgisi.

Bu arada, 25 yaşındaki Hailey, gözde tasarımcısı tarafından tasarlanan ortası dekolteli straplez siyah elbisesiyle fotoğrafçılara poz verirken hayretler içinde kaldı. Yves Saint Laurent. Hailey, sade ama zarif görünümünü rengarenk takılarla tamamladı. Tiffany & co.(1955) ile birlikte arşivlerinden 1955 Citrine Kolye takıyor ve Paloma PicassoStüdyo Altıgen Yüzük.

Selena Gomez ve Hailey Bieber Academy Museum Gala'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Hailey Bieber, gala için Tiffany & Co. arşiv parçalarıyla birlikte YSL giydi. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Derinlemesine bir röportajda Hailey, Selena’nın Justin’le olan geçmişi ve bugün Disney mezunuyla kişisel olarak nerede durduğu hakkında ilk kez açıkça konuştu. “Her şey saygı. Hepsi aşk, ”diye açıkladı Rhode Beauty’nin kurucusu en Babasını Ara dijital ses dosyası. “Ayrıca bu yüzden, bizim tarafımızdaki herkes ne olduğunu biliyorsa ve biz iyiysek ve ondan netlik ve saygıyla uzaklaşabilirsek, o zaman sorun değil! Bu bana çok huzur getirdi. Ne olduğunu biliyoruz. Neyse ne. Her anlatıyı asla düzeltemeyeceksin,” diyerek Justin ve Selena’nın romantizm hayranlarından duyduğu nefrete atıfta bulundu.

Selena Gomez ve Hailey Bieber Academy Museum Gala'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Hailey Bieber, Akademi Müzesi’nin 2. yıllık galasına geldi. (CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock)

Ayrıca, Justin’in Selena’yı onunla aldattığı iddialarıyla ilgili rekoru kırdı ve Justin’in Rare Beauty’nin kurucusuyla çıktığı hiçbir zaman onunla hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadığını açıkça ortaya koydu. Özellikle, Justin ve Selena’nın 2011’e kadar uzanan ve 2018 baharında bir ayrılıktan sonra her şeyi tamamen bitiren uzun, tekrar tekrar, tekrar kapalı bir ilişkisi vardı. Hailey, kocası ve Selena’nın “kapıyı kapattığını” söyledi. hayatlarının uzun bir bölümündeydiler ve aynı zamanda “bir ilişki içinde değillerdi”.

Sadece aylar sonra, o Eylül ayında Hailey ile evlendi ve bir yıl sonra bir resepsiyon verdi – ikisi 2016’da çıktığı için bir romantizmi yeniden alevlendirdi. Justin ve Hailey şimdi dört yıldır evliler ve kısa süre önce evlilik yıldönümlerini 14 Eylül’de kutladılar. .

Üçlü takılmayabilir veya en iyi arkadaş olmayabilir, ancak Hailey, Selena’ya ve Justin’le olan geçmişine “saygı duyduğunu” açıkça belirtti. “Look At Her Now” şarkıcısı, Justin ile olanlar hakkında doğrudan konuşmadı, ancak “Lose You To Love Me” şarkısının onunla olan geçmişi hakkında olduğunu açıkça belirtti.

“Benden çok daha uzun süredir bu sektörde, bu yüzden belki de bunun hiçbir şeyi düzeltmeyeceğine dair bildiği bir şey vardır. [for her to speak out]Hailey de röportajda söyledi. “Açıkça her zaman ayrılık olmasa da herkesin bu ayrılığı yaratmaya çalıştığını düşünüyorum. Hiçbir beklentim yok. Birinin benim için bunu yapmasını asla beklemezdim. Bana hiçbir şey borçlu değil. İkimiz de kimseye saygıdan başka bir şey borçlu değiliz. Ona çok saygı duyuyorum. Bence sadece bir beklenti yok. Bu gerekli olduğunu hissettiği bir şeyse, bu harika olurdu. Ama ona saygı duyuyorum. Kişisel olarak drama yok.”

Sadece birkaç gün sonra Selena Gomez yaptı Hayranlarıyla nezaket hakkında konuşmak için sosyal medyaya gidin – özellikle çevrimiçi. Hailey’nin adını vermese de, canlı akışın, röportajın ardından modele yönelik yapılan yorumlara bir tepki olduğu açıktı. Teksaslı yerli Eylül’de “Farkında olmam gerekmeyen bazı şeylerin sadece aşağılık ve iğrenç olduğunu düşünüyorum ve bu adil değil çünkü kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı” dedi. 29 Instagram aracılığıyla. “Ve tüm söylemem gereken, tamamen nazik sözlerle ilgili bir şey yayınlamamın inanılmaz derecede ironik olduğu çünkü tam olarak istediğim şey bu – bu kadar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/selena-gomez-hailey-bieber-academy-museum-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir