Selena Gomez ve Drew Taggart NYC Gezisinde Elele


Bu geziyi bir aşk şarkısı gibi seviyoruz.

selena Gomez ve Zincir TütsüleyenlerDrew Taggart 21 Ocak’ta New York City’deki Torrisi Bar & Restaurant’ın önünde el ele yürürken fotoğraflandı. Bu vesileyle Selena, bir blazer ile eşleştirilmiş siyah bir balıkçı yaka spor yaparken, Drew kot pantolon, kapüşonlu ve ceket giymişti.

Çiftin NYC PDA’sı, 15 Ocak’ta Manhattan’daki The Gutter bowling salonunda bowling oynarken görüldükten sonra geldi ve bu, son aşk söylentilerini körükledi.

Selena, 17 Ocak’ta Instagram Hikayesinde #iamsingle hashtag’iyle “Yalnız olmayı çok seviyorum” yazan, silindiğinden beri silinmiş bir görseli paylaşarak onlara yanıt vermiş gibi görünüyordu.

“Nadir” şarkıcı daha önce çıktı Zedd, Hafta Sonu ve Justin Bieber. 2011’de başlayan ve 2018’de sona eren Justin’le ilişkisini anlatan Selena, Apple TV+ belgeselinde paylaştı. Selena Gomez: Aklım ve Ben ayrılığın kolay bir bölüm olmadığını.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362285/selena-gomez-and-drew-taggart-hold-hands-on-nyc-outing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir