Selena Gomez TikTok’ta Body Shamers’a Geri Döndü: Video – Hollywood Life


Samimi bir TikTok videosunda Selena Gomez, sağlık sorunları nedeniyle inip çıkan kilosu hakkında endişelenmediğini, çünkü ‘insanlar zaten buna kızıyor’ dedi.

uğraşma selena Gomez. 29 yaşındaki şarkıcı, TikTok’taki vücudunu utandıran yorumlara, kısa süre önce yediği bazı hileli yiyecekleri gururla kabul ederek karşılık verdi. “Yani sıska kalmaya çalışıyorum ama Jack in the Box’a gittim ve aldım. dört taco, üç yumurtalı ekmek, soğan halkası ve baharatlı tavuklu sandviç” dedi. 10 Nisan videosu.

Selena daha sonra kilosu hakkında haksız eleştirilerin kendisine ulaşmasına izin vermediğini açıkladı. “Dürüst olmak gerekirse, kilom umurumda değil çünkü insanlar zaten bunu gıcık ediyor. ‘Çok küçüksün’, ‘çok büyüksün’, ‘bu yakışmıyor’. ‘Meh meh meh meh’ ”dedi. “Sürtük, olduğum gibi mükemmelim. Hikayeden çıkarılacak ders? Hoşçakal,” diye ekledi Selena.

Selena, kilo mücadelelerini kabul etmekten ve savunmaktan asla korkmadı. Böbrek nakli ve lupus da dahil olmak üzere çok sayıda sağlık sorununa katlandı ve bu nedenle Selena’nın kilosu inip çıkıyor. Arkadaşına açıkladı Raquelle Stevens’ın video podcast’i Nesil Geri Vermek Kasım 2019’da ilacının kilosunun “dalgalanmasına” neden olduğunu söyledi. “Hayatımda neler olduğuna bağlı,” diye ekledi.

bu Sadece Binadaki Cinayetler Aktris ayrıca, o sırada, vücudu hakkında halkın yorum yapmasının “bana büyük bir zaman kazandırdığını” ve “beni bir süreliğine gerçekten mahvettiğini” itiraf etti. Ancak zamanla eleştirileri engellemeyi öğrendi. Son zamanlarda dört yıldır internete girmediğini açıklayan Selena, podcast’te “Kendimi herkese ifşa etmek ve bu konuda söyleyeceklerini duymak umurumda değil” dedi.

selena Gomez
Selena Gomez 13 Mart 2022’de 27. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Günaydın AmerikaSelena, zihinsel sağlığına odaklandığı için her zamankinden daha “mutlu” olduğunu açıkladı. O da başkalarına yardım ediyor harikalarannesiyle birlikte kurduğu yeni bir akıl sağlığı multimedya şirketi Mandy Utangaç ve dostum Daniella Pierson. Selena, “Eğer bir şeyle tanınırsam, umarım bu sadece insanları önemsediğim içindir” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/selena-gomez-responds-body-shamers-tiktok-video/

Yorum yapın