Selena Gomez, Taylor Swift’i Hailey Bieber’ın Geçmiş Diss’inden Savunuyor – Hollywood Life


Selena Gomez Hailey Bieber


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: David Fisher/Shutterstock / Gabriele Holtermann/UPI/Shutterstock

selena Gomez en iyi arkadaşını savunuyor, Taylor Swiftaykırı hailey bieber Hailey ile aralarında “Kötü Kan” olmadığını doğrulamasından aylar sonra. Selena, 26 yaşındaki karısının eski bir klibini gösteren bir TikTok altına yorum yaptığında hayranlarını şaşırttı. Justin Bieber 33 yaşındaki Taylor’dan bahsedildiğinde öğürme hareketi yapıyor ve ardından omuz silkiyor. Yöntem Adam isminde Mikrofonu Bırak. Türkiye’ye döndükten sonra sosyal medyada oldukça aktif olan 30 yaşındaki Selena instagram dört yıllık bir aradan sonra geçen ay, en iyi arkadaşının zorbalığına karşı durmaya karar verdi. İzlenebilen video hakkında “Çok üzgünüm, en iyi arkadaşım oyundaki en iyilerden biri ve olmaya devam ediyor” yorumunu yaptı. Burada. Video, yeniden ortaya çıkan klibin üzerinde beyaz metinle Hailey’yi “kaba kız” ve “zorba” olarak adlandırdı.

Selena Gomez TikTok
Selena Gomez, 23 Şubat 2023 tarihinde yukarıdaki TikTok yorumunu yaptı (Fotoğraf: TikTok)

Selena ayrıca, Hailey’nin son zamanlarda ona attığı hafif gölgeye karşı Selena’yı savunduktan sonra, kendi kendini “yeni Selanator” ilan eden bir videonun altına yorum yaptı. “Dürüst olacağım: Genel olarak Selena Gomez hakkında pek bir fikrim yoktu… ancak şimdi, bu kötü kızların boğazına gelmesiyle, Nepo bebeklerinin iğrenç, aşağılık davranışlarıyla … Artık gelmiş geçmiş en büyük Selentor benim,” dedi yeni hayran TikTok’unda (görülüyor Burada). Aşağıda görüldüğü gibi Selena, “Seni seviyorum,” yorumunu yaptı.

Selena Gomez TikTok
Selena Gomez, Hailey Bieber ve Jylie Jenner’ın ona sözde ‘zorbalık’ yapmasıyla ilgili gerçek hislerini ima ediyor (Fotoğraf: TikTok)

Selena drama konusunda sessiz kalmasıyla tanınır, ancak görünüşe göre hayranlarının Hailey’i düşünmesine neden olan birkaç tesadüften sonra sesini bulmaya başlıyor. Kylie jenner25 ve Kendall Jenner, 27, onunla dalga geçiyor. Ocak ayında Hailey, kendisi, Kendall ve şarkıcının yer aldığı bir TikTok paylaştı. Justine Skye kameraya sırıtırken, “Ve bunu hak ettiğini söylemiyorum ama Tanrı’nın zamanlamasının her zaman doğru olduğunu söylüyorum” diyen bir sese dudak senkronizasyonu. Video, kilo alma konusunda açık olan Selena’nın paparazziler tarafından mayoyla fotoğraflanmasının ardından yayınlandı ve çok hızlı bir şekilde silindi.

Hayranlar, özellikle silindiği için TikTok’un Rare Beauty’nin kurucusu hakkında olduğuna ikna olmuştu. Ancak, 9 Şubat’ta Selena nihayet diziye hitap etti ve hayranlarına gayet iyi durumda olduğunu söyledi. “Önemli değil!” orijinal gönderiyi içeren bir hayranın videosunun altına (burada görülüyor) yazdı ve üçlüyü kendisine “zorbalık yapmakla” eleştirdi. “Bu şeylerin beni üzmesine izin vermem! Herkese iyi davran! X.”

Selena Gomez Hailey Bieber
Selena Gomez ve Hailey Bieber yıllardır kan davası söylentilerine maruz kaldılar, ancak görünüşe göre onları 2022’nin sonunda sona erdirdiler (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock / Gabriele Holtermann/UPI/Shutterstock)

Kylie Cosmetics kralı 22 Şubat Çarşamba günü kaşlarını gölgelendirmekle suçlandıktan sonra Selena, zorbalık suçlamalarına yanıt olarak TikTok’a geri döndü. Bella Hadid, Kylie, “bu bir kaza mıydı???” sözleriyle bir selfie paylaştı. kendi kaşlarının üzerine yapıştırılmış. Daha sonra, FaceTime aracılığıyla kendisinin ve Hailey’nin birbirlerine kaşlarını gösterdiği bir ekran görüntüsünü paylaştı.

Hayranlar, Kylie’nin görünüşte tamamen tesadüfi olan gönderilerine hemen gücendi, ancak Kylie, hayranlarını “ulaşmakla” suçladı. Selena daha sonra dramayı anlatan bir videoya yorum yaptı ve en genç KarJenner ile anlaştı. “Kabul edildi @kyliejenner Bunların hepsi gereksiz” diye yazdı. “Kylie’nin hayranıyım!”

Görünüşe göre bazı karışık sinyaller geliyor, ancak görünüşe göre Sel her şeyi kontrol altında tutuyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/selena-gomez-defends-taylor-swift-from-hailey-bieber-diss-tiktok/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir