Selena Gomez, ‘SNL’ Provaları İçin Glam’in Sahne Arkasını Gösterdi – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rosalind O’Connor/NBC

selena Gomez29, 12 Mayıs’ta onu prova etmek için büyülendi Cumartesi gecesi canlı ilk ev sahipliği Çok yetenekli yıldız, New York City’deki Studio 8H’de bir soyunma odasında muhteşem cazibesini ve şık kıyafetini Instagram Hikayelerinden ünlü manikürcü tarafından da paylaşılan bir videoda sergiledi. Tom Bachik. Selena, müzikal konuk eşliğinde ilk kez ikonik eskiz serisine ev sahipliği yapmadan önce ne kadar güzel göründüğünü göstermek için birkaç selfie videosu çekti. Malone’dan sonra bu hafta sonu.

Selena, prova özçekimlerinde siyah göz farı ve açık pembe ruj da dahil olmak üzere tam bir makyaj yaptı. Esmer saçlarının uçları ünlü kuaför tarafından kıvrılmış Orlando Pidesi. Ayrıca Tom’un izniyle yeni manikürlü siyah tırnakları sallıyordu. Kıyafet seçimine gelince, Selena siyah balıkçı yaka bir bluz ve bir kot pantolon giydi. Görünümünü bir çift gümüş halka küpe ve siyah topuklu ayakkabılarla tamamladı.

“Lose You To Love Me” hit yapımcısı onun için aynı ihtişamlı ve şık kıyafet içindeydi. SNL Twitter’da paylaşılan teaser. Selena, Post Malone’un yanındaydı, Yardımsever Bryantve Bowen Yang Aidy, Selena ve Post’tan “iki pop yıldızı” olarak bahsederken kendini tanıttı. bu Sadece Binadaki Cinayetler star daha sonra “aynı zamanda bir aktör” olduğunu açıkladı, Post ise komik bir şekilde “Ben gerçekten bir pop yıldızı değilim” yanıtını verdi.

selena Gomez
Bowen Yang, Selena Gomez, Aidy Bryant ve Post Malone ‘SNL’ teaserında (Fotoğraf: Rosalind O’Connor/NBC)

Teaser’ın ikinci yarısında Bowen, sunucu çıkışından önce “gergin” olup olmadığını veya “pantolonunda karıncalar” olup olmadığını sordu. Teksaslı kendinden emin bir şekilde “Hayır, sadece heyecanlıyım,” dedi. Post, Bowen ve Aidy daha sonra şaka yollu bir şekilde Selena ile alay ettiler ve pantolonunda GERÇEKTEN karıncalar olabileceğini söylediler, bu da Disney Channel mezunlarından epik yüz tepkileri topladı.

Hayranlar Selena’yı konuk edecekleri için çok heyecanlı SNL. Merakla beklenen monologundan yaratıcı skeçlerine kadar, tüm gece boyunca onu ezeceğine hiç şüphe yok!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/selena-gomez-saturday-night-live-rehersals-video/

Yorum yapın