Selena Gomez Only Murders’ın Potansiyel Müzikal Bölümünü Konuşuyor


İçinde Sadece Binadaki Cinayetler, selena Gomez Mabel Mora karakterinin içinde kaybolmayı başarır.

Doğal olarak, müzikal bir bölüm fikrine birlikte imza atmakta biraz tereddüt ediyor. “Şahsen, biraz dikkatli olmak istiyorum” diye açıkladı. Son tarih‘s Mürettebat Çağrısı dijital ses dosyası. “Mabel olmayı seviyorum ve onun benim bir uzantım olmasına bayılıyorum ama o mutlaka ben olmak zorunda değil.”

Müzikal süperstar, fikre tamamen “karşı” olmadığını söyledi, ancak “Endişem bunun bir pop yıldızına dönüşebileceği ve bu açıkça ben değilim” dedi.

Ama ortak yaratıcı John Hoffman Selena’nın şarkı söylediği bir bölüm yazmaya tamamen istekli ve Steve Martin banjoda. söylediği gibi Mürettebat Çağrısı“Benim şarkımı söylüyorsun.”

ne olduğuna gelince kesinlikle John, ikinci sezonda gelecek bölümler hakkında büyük bir spoiler paylaştı: 70’lerin duyarlılığı ve “seri katil tavrı” olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332121/selena-gomez-talks-potential-musical-episode-of-only-murders-in-the-building?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir