Selena Gomez New York’ta Makyajsız ve Kürk Manto Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


New York'ta Selena Gomez


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Fernando Ramales / BACKGRID

selena Gomez Bu hafta New York’ta siyah bir kürk mantoyla doğal güzelliğini sergiledi. 30 yaşındaki aktris ve şarkıcı, siyah eşofman ve boğazlı kazaktan oluşan yere kadar uzanan kürk mantosunun altına tamamen siyah bir takım giymişti. Tek renkli görünümü siyah platform botlarla eşleştirdi ve siyah tonlarla aksesuarlarla donattı. Rare Beauty’nin kurucusu, Big Apple’ın hareketli sokaklarında hevesli hayranlar tarafından karşılanırken yüzü tazelendi.

New York'ta Selena Gomez
Selena Gomez, Aralık 2022’de New York, New York’ta heyecanlı hayranlarının yanından geçti (Fotoğraf: Fernando Ramales / BACKGRID)

Nişan, sürpriz bir şekilde ortaya çıktıktan birkaç gün sonra geldi. Cumartesi gecesi canlı onun gibi Sadece Binadaki Cinayetler ortak yıldızlar steve martin ve martin kısa şovu açtı. Yardımcı yıldızlar birbirlerine sahte methiyeler okurken o kamera hücresini yaptı. “Vay canına, pek katılım yok. Marty yakılmak istemiyordu. Çok geç,” diye söze başladı 77 yaşındaki Steve. Arkadaşının son sözlerini açıklamaya devam etti: “Tesla otopilot, devreye girin.”

New York'ta Selena Gomez
Selena Gomez, Big Apple’da gezerken makyaj yapmamış görünüyordu (Fotoğraf: Fernando Ramales / BACKGRID)

“Ah, Steve, seni mülayim, abartılmış oğlum, nereye gittin?” 72 yaşındaki Martin, yas tutma sırası kendisine geldiğinde söyledi. “Seni o tabutta görmek bana o klasiği hatırlatıyor. SNL taslağı, ‘D—k in a Box’.’” Ardından, Steve öldüğüne göre kiminle çalışacağını merak etmeye devam etti. O sırada Selena sohbete girdi: “Peki ya ben?” komedyenlerle merkez sahneye çıkmadan önce sahne dışından dedi.

Selena ayrıca geçtiğimiz günlerde bir TikTok kullanıcısının flört ederken “her zaman zayıf” olduğu şeklindeki gözlemine yanıt vererek manşetlere çıktı. Justin Bieber. bu video sonra Selena’nın muhtemelen yıllar önce yaptığı iddia edilen bir yorumu gösterdi. instagram ayrılıklarından biri hakkında yorum yapan bir hayrana. “Aşk yok. [He’d] daha doğrusu modeller Ben sadece çok normalim, ”yorum okudu.

Selena, TikTiok’u gördü ve yorum bölümüne üzgün bir emoji surat bırakarak hayranları çılgına çevirdi. Bazı hayranlar emojinin TikToker’ın teorisinin doğru olduğunu doğruladığını düşünürken, diğerleri Selena’nın Justin ile arasındaki ilişkinin hala gündeme gelmesinden hoşlanmadığını gösterdiğini savundu.

Hayranların bildiği gibi 28 yaşındaki Justin modellik yapmak için evlendi. hailey bieber26, 2018’den beri. Hayranlar, Justin ve Hailey ile Selena fiyaskosu yüzünden yıllarca çekişirken, iki kadın aynı gecede bir araya geldi. Akademi Müzesi‘ın Ekim ayında Los Angeles’taki Galası ve kötü kan olduğunu gösteren birkaç anlık fotoğraf için poz verdi.

Ondan önce, Hailey çığır açan programda göründü. Babanı ara dijital ses dosyası ve Selena ile olan ilişkisi hakkında ilk kez halka açık bir şekilde konuştu. “Tamamen saygı. Hepsi aşk, ”diye açıkladı Rhode Beauty’nin kurucusu. “Ayrıca bu yüzden, bizim tarafımızdaki herkes ne olduğunu biliyorsa ve biz iyiysek ve bundan netlik ve saygıyla uzaklaşabilirsek, o zaman sorun değil! Bu bana çok huzur getirdi. Ne olduğunu biliyoruz. Neyse ne.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/selena-gomez-makeup-free-fur-coat-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir