Selena Gomez Müzik Yapmayı ‘Asla Durdurmayacak’ ve Yeni Albüm Üzerinde Çalışıyor – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock

selena Gomez30 yaşındaki, hit Hulu komedisi gibi diğer şeylere odaklanmak için müzik kariyerini ikinci plana attı Sadece Binadaki Cinayetler ve popüler makyaj serisi Rare Beauty. Hatta 2021 röportajında ​​müzikten emekli olacağını ima etti ve sektördeki insanların onu “ciddiye almadığını” söyledi. Ancak bir Selena kaynağına göre, eski Disney Channel yıldızı müzik yapmaktan “asla vazgeçmeyecek” çünkü müzik ve şarkı yazmak onun için “terapi gibi”.

selena Gomez
Selena Gomez (Fotoğraf: Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock)

“Ama aynı zamanda yaratma konusunda acele etmeyecek, o bir mükemmeliyetçi. 20’li yaşlarını geride bırakmak gerçekten büyük bir olay ve ona şarkı yazması için ilham verdi” dedi kaynak bize ÖZEL. “İlham aldığında bir şeyler üzerinde çalışıyor ve yavaş ama emin adımlarla albümü için bir şeyler yaratıyor ama hiçbir şey için belirlenmiş bir zaman çizelgesi yok.” “Lose You To Love Me” şarkı yazarı “bir şeyler söyleyen ve hayatta nerede olduğunu ifade eden bir müzik çıkarmak istiyor” diyen içeriden biri, Selena’nın “yarattığı her şarkıya gerçekten kendini verdiğini, bu yüzden bunun bir gecede bir süreç olmadığını” da sözlerine ekledi. ”

Kaynak, “Bu yılın başlarında Coldplay ile yaptığı iş birliğiyle gerçekten gurur duyuyor, bu bir rüyanın gerçekleşmesiydi çünkü o her zaman çok büyük bir hayrandı, bu yüzden onlarla çalışmak inanılmazdı” dedi. “Kesinlikle daha fazla ortak çalışma yapmak istiyor, konu müziğine geldiğinde hâlâ yapmak istediği çok şey var. Ama aynı zamanda oyunculuk için ömür boyu sürecek bir tutkusu var ve şu anda iki komedi idolüyle bu rüya şovunu yapmak tam bir hediye. Yine, kendisi için çok yüksek standartları var ve çok sıkı çalışıyor, bu yüzden şova aşırı derecede odaklandı ve tüm çabalarının karşılığını aldı.”

selena Gomez
Selena Gomez (Fotoğraf: Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock)

Farklı bir kaynak HL’ye Selena’nın yeni albümünü kaydettiğini ve “yüreğinden çok şey kattığını” doğruladı. En son çıkardığı müzik, Grammy’ye aday gösterilen İspanyol EP’siydi. vahiy. En son çıkardığı albüm 2020’lerdi. Nadir. Kaynak, önceki albümlerinden farklı olarak Selena’nın “bu albüm üzerinde tam bir yaratıcı kontrole sahip olduğunu ve gerçekten de onun şimdiye kadarki en iyi müziği olduğunu hissettiğini söyledi. Hayranlarının onu seveceğini biliyor.”

Ama Selena o zamandan beri yeni müzik yapma konusunda “biraz parçalanmış hissediyor”. Sadece Cinayetler çok iyi gidiyor. Kaynak, Selena’nın Emmy adayı dizisinin “ona oyunculuk ve yapımcılığa dalma arzusu verdiğini ve şu anda bu konuda son derece tutkulu olduğunu paylaştı. Yeni müzik yaparken gurur duyduğu birkaç oyunculuk ve yapım projesi üzerinde çalışıyor. Birinden birini seçmek zorunda kalmak istemiyor.” HL, yorum için Selena’nın temsilcisine ulaştı.

Selena’nın bir sonraki albümünü ne kadar çabuk çıkaracağını göreceğiz. Şimdilik, onu ezmeye devam ediyor Sadece Cinayetlerefsanelerin yanında Martin Kısa ve Steve Martin. Ayrıca 1989 klasiğinin yeniden başlatılmasını yaptığı söyleniyor. Çalışan kız.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/selena-gomez-never-stop-making-music/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir