Selena Gomez, Miley Cyrus’un Yeni Albümünü Makyajsız Fotoğraflarla Destekliyor – Hollywood Life


selena miley albümü


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: George Pimentel/SAG Ödülleri için Shutterstock/Chelsea Lauren/Shutterstock

Kadınları destekleyen kadınlar! Waverly Büyücüleri şap selena Gomez30, çıplak yüzlü özçekimlerini göstermek ve desteğini göstermek için 13 Mart’ta Instagram’a girdi. Miley Cyrus, 30, (gönderide kimi de etiketledi). Esmer bomba gibi altyazılı postaMiley’nin yeni albümünün özellikle sekizinci parçası olan “Violet chemistry”, Bitmeyen Yaz Tatili. İlk slaytta, Selena gülümsemeden poz verdi ve derin bir atlet salladı. İkinci slayt, şakacı bir şekilde burnunu buruşturduğu için arsızdı. Çok tatlı!

Fotoğrafları 398 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu onun “Flowers” hit yapımcısını beğenmesine tepkilerle dolup taştı. Bir hayran “MILEY COLLAB NE ZAMAN????” Üçüncü bir hayran, Selena’nın şarkıcıyı nasıl taklit ettiğini fark etmekten kendini alamadı. lana del rey, 37, özçekimlerde. “Lana Del Rey’in küçük kız kardeşi gibi” dediler. Bu arada, Selena’nın ünlü arkadaşı, paris hilton42, destek olarak bir kalp-göz emojisi ile yorum yaptı.

Tabii ki, birçoğu Sadece Binadaki Cinayetler Star’ın takipçileri, onun ile devam eden husumetinden bahsetmeden edemediler. hailey bieber, 26. Bir hayran “yarın hailey: kimya menekşesi” diye şaka yaparken, bir başkası “hailey’nin aynı pozu göndermesini bekliyorum” diye seslendi. Hayran kitlesinin yorumu, Rare Beauty’nin kurucusunun hayranlarından başkalarına karşı “daha nazik” olmalarını istemek için TikTok’a gitmesinden bir hafta sonra geliyor. “Lütfen, lütfen daha nazik olun ve başkalarının akıl sağlığını düşünün. Kalbim ağırlaştı ve ben sadece herkes için iyilik istiyorum. Tüm aşkım, ”diye yorumlara göre yazdığı bildirildi. İNSANLAR.

selena miley albümünü destekliyor
Selena Gomez, Miley Cyrus’un yeni albümünü 13 Mart’ta makyajsız bir selfie ile destekledi. (George Pimentel/Shutterstock SAG Ödülleri/Chelsea Lauren/Shutterstock)

Miley’e gelince, son zamanlarda 10 Mart’ta çıkan son albümünün tanıtımını yapmakla meşgul. A tanıtım videosu 12 Mart’ta. “Bu albüme ‘Külkedisi Ayakkabısı’ adını verdim çünkü tam olarak uyuyor ve sanki tek akılmış ve yalnızca benim olabilirmiş gibi hissettiriyor.” Şu anda, Bitmeyen Yaz Tatili “Flowers” listelerde ikinci sırayı koruduğu için şimdiden büyük bir başarı elde etti. Reklam panosu Sıcak 100 Grafik.

Önceki yıllarda, Selena ve Miley’nin Disney Channel mezunu arkadaşlarıyla çıktıkları için söylentilere göre bir kan davası vardı. Nick Jonas, 30, popüler ağda geçirdikleri süre boyunca. Miley ve gönül yarası 2006’dan 2007’ye kadar çıktı, “Kurtlar” şarkıcısı ve Nick ise 2008’de kısa bir süre çıktı. Selena önceki yıllarda “16 yaşındayken ikimiz de aynı adamdan hoşlanıyorduk” demişti. ABD Güneşi. Bu arada Miley’nin, “Gerçekten kendin olduğunda, kimse sen olamaz” dediği bildirildi. Şu anda, Miley’nin çıktığı söyleniyor. Max Morando23. Selena ise şu anda bekar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/selena-gomez-miley-cyrus-album-makeup-free-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir