Selena Gomez, Jessica Simpson’ın Kızını Olivia Rodrigo Konserine Götürdü


Sadece binadaki en iyi bebek bakıcıları.

ortaya çıkıyor selena Gomez sadece yetenekli bir aktris, şarkıcı ve makyaj patronu değil, aynı zamanda harika bir bakıcı. Jessica Simpson Geçenlerde Selena’nın 10 yaşındaki kızını aldığını paylaştı, Maxwell Johnsonona bakıcılık yaparken ilk konserini görmek için.

Kimin performansını gördüklerine gelince? Jessica, Instagram Live’da şunları kaydetti: Sunel Gupta bunun için olduğunu Olivia Rodrigo’SOUR turu.

“Dayanılmaz” şarkıcı, Maxwell’in Selena’nın küçük kız kardeşlerinden biriyle (Selena’nın annesi) ortak arkadaş olduktan sonra ailesinin Selena ile yollarının kesiştiğini açıkladı. mandy teefey hisseler Gracie Elliot Teefey9, ile Brian TeefeySelena’nın babası iken Ricardo Joel Gomez hisseler Victoria Gomez8, ile sara gomez.)

“Demek Selena ile gitti,” dedi Jessica. “Selena’nın küçük kız kardeşinin çok iyi bir arkadaşıyla tanıştı, bu yüzden Max ilk konserine gitti.”

Jessica – aynı zamanda anneden oğula as Johnson9 ve kızı kuş johnson, 3—en büyük kızı onsuz bunu listesinden ilk kez geçtiğinde “üzgün olduğunu” itiraf etti. Maxwell annesini sahnede Willie NelsonJessica, kendi programlarından birinin Maxwell’in ilk resmi konseri olmasını umuyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337756/selena-gomez-proves-she-s-the-best-babysitter-taking-jessica-simpson-s-daughter-to-olivia-rodrigo-concert?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir