Selena Gomez, IG Kilometre Taşına Ulaştıktan Sonra Sosyal Medyada Ara Veriyor


selena Gomez ellerini kendine ve telefonuna kapalı tutuyor.

kısa sürede oluyor instagram382 milyondan fazla kullanıcısı ile ‘ın en çok takip edilen kadını olan “My Mind & Me” şarkıcısı, 23 Şubat’ta “sosyal medyadan bir saniye ayıracağını” duyurdu. Başlığını geri aldı Kylie jennerOcak 2022’de etkileyici bir başarıya imza atan. Kardashianlar yıldızı şu anda 380 milyon takipçi ile Selena’yı takip ediyor.)

Selena önemli dönüm noktasına ulaştıktan sonra “Çok mutluyum, çok şanslıyım” dedi. “Dünyadaki en iyi arkadaşlara, en iyi hayranlara sahibim. Daha mutlu olamazdım.”

bu Sadece Binadaki Cinayetler aktrisin sosyal medyaya ara vermesi, görünüşünü çevreleyen çevrimiçi söylemin ortasında geliyor. Bu ayın başlarında, akıl sağlığı ve lupus teşhisi ile mücadelesi konusunda açık olan 30 yaşındaki, vücudu hakkındaki eleştirilere yanıt olarak bir kendini sevme mesajı paylaştı.

Selena, 16 Şubat’ta bir TikTok Live videosunda “İnsanların senin güzel ve harika olduğunu bilmesini istiyorum” dedi. “Ve evet, belki de b–t gibi hissettiğimiz günlerimiz var ama sağlıklı olmayı ve kendime bakmayı tercih ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365910/selena-gomez-taking-social-media-break-after-surpassing-kylie-jenner-as-most-followed-woman-on-instagram?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir