Selena Gomez Hepimizin İhtiyacı Olan Akıl Sağlığı Şampiyonu Nasıl Oldu?


Gomez ayrıca daha iyi hissetmeye giden yolun uzun ve virajlarla dolu olabileceğinin bilinmesine de izin verdi.

Gomez, halkın psikiyatrik hastalık ve ruh sağlığı anlayışını ilerletenlere verilen McLean Ödülü’nü kabul ederken, “Geçen yıl zihinsel ve duygusal olarak acı çekiyordum ve hep birlikte ve ayak uyduramadım” dedi. Massachusetts hastanesinin Eylül 2019’daki yıllık galası. “Gülümsemeyi ya da her şeyin normal görünmesini sağlayamadım. Tüm acım ve endişem bir anda üzerime çökmüş gibi hissettim ve en korkunç anlardan biriydi.” Hayatımın.”

“Destek istedim ve doktorlar bana net bir teşhis koyabildiler” diye devam etti. “Bu bilgiyi aldığım an, aslında hem korkmuş hem de rahatlamış hissettim. Dehşete kapıldım, belli ki, çünkü o perde kalktı, ama neden bunca yıldır depresyon ve kaygı çektiğimi öğrendiğim için rahatladım.”

McLean’deki destek sistemi için ne kadar minnettar olduğunu kaydeden Gomez, “Bu, her şeyin ortadan kalktığı anlamına gelmese de, bir yıl süren yoğun çalışmanın ardından daha mutlu olduğumu, daha sağlıklı olduğumu söyleyebilirim. ve duygularımı ve düşüncelerimi her zamankinden daha fazla kontrol ediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1338943/the-many-times-selena-gomez-has-been-a-mental-health-awareness-champion-for-fans-of-all-ages?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir