Selena Gomez Futbol Maçı Sırasında İlişki Durumunu Bağırıyor: Video – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

selena Gomez, 30, “bekar” ve dünyanın bunu bilmesini istiyor! komik bir yeni TikTok 8 Haziran Perşembe günü paylaşılan video, Sadece Binadaki Cinayetler Yıldız, arkadaşlarıyla bir gece futbol maçının kenarlarında toplanıp sahadaki sporculara bağırdı. “Bekarım!” öne doğru eğildi ve bir palto ve battaniyeye sarılıyken dışarı fırladı. “Ben sadece biraz yüksek bakım yapıyorum!” kamera Selena’dan futbol sahasına dönerken ekledi. “Ama ben seni çok seviyorum!” Oyuncular, dev yıldızın maçı izlediğinden tamamen habersiz göründüler ve oynamaya devam ettiler. Selena komik bir şekilde videoya “mücadele eden adam lol” başlığını attı.

@selena Gomez

mücadele adamı lol

♬ orijinal ses – Selena Gomez

Disney Channel mezununun platformdaki 58,3 milyon takipçisi çok sevindi ve tepki vermek için yorum dizisine gitti. Bir hayran, “Futbol oynarken Selena Gomez’in sana bunu söylediğini duyduğunu hayal edebiliyor musun, bu benim mutlak hayalimdi,” yorumunda bulunurken bir başkası, “Bu adamların kelimenin tam anlamıyla Selena Gomez olduğunu benim koşacağım gibi anlamadıklarına inanamıyorum. üzerinde.” Üçüncüsü, “Bir KRALİÇE’nin yanlarında olduğunu nasıl fark etmezler,” dedi. “Onun kişiliğini bulmasını ve kesinlikle hak ettiği şekilde parıldamasını izlemesini bekleyemiyorum!!” kalp emojilerinin yanında bir takipçi kaleme aldı.

selena Gomez
Matt Baron/Shutterstock

Selena’nın romantik hayatı, popüler bir sohbet konusu olmaya devam ediyor (Justin Bieber, kimse?) – ve konu ilişkileri ve ardından gelen drama olduğunda “şanssız” olduğunu kabul ediyor. “İlişkilerdeki deneyimlerimin çoğunun lanetlendiğini düşünüyorum” dedi. avustralya modası açıklayıcı bir Haziran 2021 röportajı için. “İlişkiler içindeyken bazı şeylere maruz kalmak için çok gencim. Sanırım benim için o kelimenin ne olduğunu bulmam gerekiyordu çünkü eski ilişkilerimden çok daha az hissettim ve hiçbir zaman gerçekten eşit hissetmedim.

Selena yakın zamanda bağlantılıydı. Sigara içenler DJ Drew Taggart Ve Gigi Hadideski sevgilisi Zayn Malik.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/08/selena-gomez-relationship-status-soccer-game-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir