Selena Gomez Bir Gün Evlenip Anne Olmak İstiyor – Hollywood Life


Selena Gomez Bir Gün Evlenip Anne Olmak İstiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

selena Gomez30 yaşında, gelecekte bir aileye yerleştiğini görebiliyordu. Şarkıcı ve aktris, yıllardır eğlence sektöründe başarılı bir yaşam sürdü, ancak kendisinin şu anda yaşadığı kariyeri ve hayatı sonsuza kadar sürdürmediğini düşündüğü bildiriliyor. Selena, dizinin yeni bir bölümünde “Evlenmeyi ve anne olmayı umuyorum” dedi. TATATU diziler, Nesil Geri Vermekgöre E! Haberler. “Eninde sonunda tüm bunlardan bıkacağım, bu yüzden muhtemelen barışmadan önce hayatımın çoğunu hayırseverliğe adayacağım.”

Selena ayrıca, “gerçek tutmayı” sevdiğini ve hatta kendini sosyal medya da dahil olmak üzere her şeye “tek yönlü” bakan “aşırılıkçı” olarak gördüğünü de sözlerine ekledi. “Beni tanıyan biri varsa, ben aşırılıkçıyım. Yani ya öyle ya da böyle, ”diye açıkladı. “Yani aslında telefonumdaki Instagram hesabımdan kurtuldum ve bu gücü asistanıma verdim. Bu yüzden gönderdiğim her şeyi, devam edip etmeme konusunda endişelenmek yerine ona mesaj atıyorum. Şifremi bile bilmiyorum.”

selena Gomez
Selena Gomez önceki bir etkinlikte muhteşem görünüyor. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

“Ama bu amaca yönelikti çünkü sizi gördüğümde heyecanlanıyorum çünkü Instagram’a bakmadım” diye devam etti. “Yani ne yaptığını veya nasıl olduğunu bilmiyorum ve bu birlikte kazanabileceğimiz gerçek zaman gibi.”

Selena’nın ayrıca önemi nedeniyle “ruh sağlığı” için sosyal medyadan biraz uzaklaşmak konusunda başkalarına tavsiyelerde bulunduğu bildirildi. “Belki bir hafta sonu izin alabilir ya da ona dikkat etmediğiniz ve gerçekten etrafınızdakiler için hazır olduğunuz bir günle başlayın” dedi. “Bence bu çok önemli ve zihinsel sağlığımızın bir parçası.”

selena Gomez
Selena Gomez kırmızı halıda poz verdi. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Selena’nın yeni röportajı, 30 yaşını kutladıktan sadece bir hafta sonra geldi. Özel günü iki siyah beyaz fotoğrafı ve düşünceli bir mesajla kutlamak için Instagram’a gitti. “Yirmili yaşlarım, asla unutmayacağım güzel, zor ve güzel anlardan oluşan bir yolculuktu. Her biri beni bugün olduğum kişiye dönüştürdü,” diye yazdı ve “hala öğrendiğini” ve her gün yaşlandıkça “neyin önemli olduğunu” açıklamaya devam etti.

Kendini tarif ederken, “Her bir hediye ve yol boyunca verilen her ders için minnettar olan biri” diye devam etti. “Çevremdeki pek çok güçlü, güçlendirici insan tarafından cesaretlendirilerek ilerliyorum. Her seferinde bir gün güzel ve acı verici olanı almak için elimden gelenin en iyisini yapmak ve hepsinin beni olabileceğim en iyi ben yapmasına izin vermek istiyorum. kendim/başkaları/siz için.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/selena-gomez-married-mom-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir