Selena Gomez, Altın Küre Ödüllerinden Sonra Vücut Şekillendiricilere Görünüşte Tepki Veriyor – Hollywood Life


Selena Gomez, Altın Küre Ödüllerinden Sonra Vücut Şekillendiricilere Görünüşte Tepki Veriyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

selena Gomez, 30, 2023 Altın Küre Ödülleri’nden sonra nefret edenlere ve vücutlarını utandıranlara tepki veriyor gibiydi. Sevimli küçük kız kardeşini getiren şarkıcı Gracie, 9, şovun randevusu olarak, aynı geceden bir canlı yayın sırasında kilosundan bahsetti. Klipte, küçük kardeşiyle bir arabada oturuyordu ve “tatilin” tadını çıkardığı için “biraz iri” olduğunu söyledi.

@popnewsdaily

Ayrıca arabada Taylor ve Miley’i izliyordu 😭 #selena Gomez #vücut sallama #vücut olumlaması #mileycyrus #taylorswift

♬ orijinal ses – PopNewsDaily

Tarafından yakalanan akış sırasında takipçilerine “Şu anda biraz büyüğüm çünkü tatillerde kendimi eğlendiriyorum” dedi. PopNewsGünlük. Daha sonra Gracie’ye döndü ve “değil mi?” diyerek fikrini sordu. güldü önce. Yetenekli yıldız, arkadaşını da canlandırdı. Taylor Swiftakışının arka planında ‘ın müziği.

Selena’nın canlı yayın yorumları, trollerin kırmızı halıya ve büyük ödül şovunun törenine çarptığında kilosu hakkında yorum yapmasının ardından geldi. Güzel, kabarık koyu mor çıkarılabilir kol ekleriyle muhteşem bir siyah straplez Valentino elbisesi giymişti. Ayrıca saçlarını yüksek bir atkuyruğu yapmıştı, ince siyah topuklu ayakkabılar giymişti ve sallanan küpelerle aksesuar takmıştı.

selena Gomez
Selena geçen hafta 2023 Altın Küre’de. (David Fisher/Shutterstock)

Selena, Hulu’s filmindeki çalışmasıyla En İyi Televizyon Dizisi Kadın Oyuncu – Müzikal veya Komedi kategorisinde adaylığını onurlandırmak için Globes’a geldi. Sadece Binadaki Cinayetler. Gracie de bir noktada onunla bazı fotoğraflar için poz verdi ve ışıltılı gümüş üst ve bej etekli bir elbise giydi. Kazanmasa da, Selena ve Gracie kırmızı halıdaki en unutulmaz ikililerden biri oldular.

Selena, kırmızı halı fotoğrafları ve tören görünümüyle manşetlere çıkmanın yanı sıra kendi başına da gitti. instagram eğlenceli geceden anları paylaşmak için. O yayınlanan fotoğraflar bir restoranda arkadaşlarıyla takıldığı, üzerinde “WE LOVE YOU SELENA” yazan lezzetli görünümlü bir pastayla poz verdiği ve törenin dışında Gracie ile kucaklaştığı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/selena-gomez-responds-body-shamers-golden-globes-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir