Selena Gomez 30. Yaşını Taylor Swift ile Kutluyor


Sonsuza kadar Taylan!

22 Temmuz’da, selena Gomez 30 yaşına girdi ve uzun zamandır en iyi arkadaşı da dahil olmak üzere arkadaşlarla bir akşam yemeğinde dönüm noktasını kutladı Taylor Swift. Doğum günü kızı, çiftin yeniden bir araya gelmesinden birkaç fotoğraf yayınladı.

Bir resimde Selena, elleriyle “3” ve “0” oluşturan pop yıldızına kolunu sararken gülümsüyor. Diğer fotoğrafta, Selena sarılı bir hediyeyi tutarken kıkırdarken Taylor başparmaklarını onaylıyor.

Selena, gönderisine “30, nerdy ve layık” yazdı.

32 yaşındaki Selena ve Taylor, bir düzineden fazla yıldır arkadaştırlar. Selena’ya göre, ikisi 2008’de o çıkarken tanışmıştı. Nick Jonas (birkaç ay sonra ikisi ayrıldı) ve Taylor Joe Jonas (ayrıca birkaç ay sonra ayrıldılar).

Gomez 2017’de “Aslında Jonas Brothers ile birlikte çıktık! Histerikti” dedi. KISS-FM İngiltere Taylor ile nasıl tanıştığı sorulduğunda röportaj. “Harikaydı, çünkü o büyük kıvırcık saçlı, tüm bilezikleri ve kovboy çizmeleri olan kızdı ve ben kesinlikle geleceğimdi ve sadece tıkladık. Bu ilişkilerden aldığımız en iyi şeydi. “

“Artık hepimiz arkadaşız” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339203/selena-gomez-celebrates-her-30th-birthday-with-taylor-swift-see-their-cutest-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir