Selena Gomez 2 Yeni Dizide Hizmet Veriyor: Tüm Lezzetli Detaylar


Ve bu yıl mutfakta çok daha fazla zaman geçirmesine ek olarak Selena, hayranların gözdesi olan dizinin üçüncü sezonunu çekmek için New York sokaklarına da çıktı. Sadece Binadaki Cinayetler.

Hayranlar dizinin üçüncü sezonu için kemerlerini bağlayabilirler er ya da geç! Disney, bu haftaki ilk sunumunda 8 Ağustos’ta Hulu’da prömiyer yapacağını duyurdu.

Şarkıcı, “@onlymurdershulu’nun 3. sezonunu tamamladık – Bu sezonun ne kadar güzel olduğunu açıklamaya yetecek kadar sözüm olduğundan emin değilim.” 19 Nisan Instagram gönderisi yanında Meryl Streep, aynı zamanda dizinin üçüncü sezonunda da rol alıyor. “Çılgınca komik, zorlu ve benim için tam bir rüyaydı. Yakında daha fazla gönderi paylaşacağım. Ama taptığım, örnek aldığım ve sevdiğim kadına bırakacağım.”

Üçüncü sezon, her zamankinden daha fazla yıldızlarla dolu olacak. Meryl’e ek olarak, paul rudd, Jesse Williams Ve Ashley Parkı Selena’ya katılacak ve gazileri gösterecek steve martin Ve Martin Kısa.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374669/selena-gomez-is-serving-up-2-new-tv-series:-all-the-delicious-details?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir