Seksi Fotoğrafa Bakın – Hollywood Life


mega tilki


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Megan Tilki her zaman bir çeşit seksi kıyafeti sallıyor ve en son yaptığı da tam olarak buydu. Instagram gönderisi. 37 yaşındaki, minicik siyah kesikli bir bikiniyle inanılmaz figürünü sergilediği bir özçekim slayt gösterisi yayınladı.

Megan, fotoğrafları “kupa ası + yıldız” başlığıyla paylaştı. İlk fotoğrafta Megan, inanılmaz derecede tonlu karın kaslarını ve ince belini tam olarak sergileyen bir çift süper alçak alt ile askısız, dökümlü siyah bir bandeau bikini üstü giymişti. İkinci fotoğrafta, Megan kumsalda takılırken kızıl saçlarını sallarken kameraya poz verdi.

Megan bikinili fotoğraflarını yayınlamasına rağmen, son zamanlarda spor resimli, mayo baskısında, vücut imajıyla mücadelesi hakkında. “Kendimi asla başkalarının beni gördüğü gibi görmüyorum” dedi. “Hayatımda asla vücudumu sevdiğim bir nokta olmadı, asla, asla.” Hatta Megan, “Sanırım kendimi sevme yolculuğu hiç bitmeyecek,” demeye devam etti.

Bu seksi özçekimlerin yanı sıra, Megan son zamanlarda kıyafetleriyle çok iyi durumda ve bizim favorilerimizden biri de bir partiye katıldığı zamandı. spor resimli Blumarine Fall 2023 Look 40 elbisesiyle Florida’daki bir parti. Derin dekolteli kahverengi tığ işi elbise, bol göğüs dekoltesini ortaya çıkaran dekolte bir V yakaya sahipti.

Megan, daha seksi bir kıyafet giydiğinde NYC’deki aynı etkinliğe de katıldı. Bu kez, göğüs dekoltesini ortaya çıkaran çılgınca dekolte yuvarlak bir yakası olan siyah bir Laquan Smith Saten Şeritli Örgü Elbise giymişti. Elbisenin tüm korsajı transparandı, gergin karnını ortaya çıkarıyordu ve elbisenin geri kalanı transparan uzun kollu, bedene oturan bir saten eteğe akıyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/megan-fox-black-bikini-sexy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir