Sekiz Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Mick Jagger


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Mick Jagger, rock grubu The Rolling Stones’un kurucu üyelerinden biridir.
  • Mick’in beş farklı kadından sekiz çocuğu var.
  • Kızı Georgia ünlü bir süper modeldir.

Mick Jagger hayatı boyunca pek çok şeyle anıldı – “baba” dahil. 79 yaşındaki rockçı, en büyük kızından sekiz çocuk babası. karis1970 yılında en küçük oğlunun çocuğu olarak dünyaya geldi. deverauxEn son 2016 yılında misafir ettiği İngiliz rock yıldızı, aynı zamanda süper model kızının da gururlu babası. Gürcistan May Jagger31, eski sevgilisiyle paylaştığı Jerry Salonu66 ve kızı yeşim taşı51, kimdi tutuklandığı bildirildi Mayıs 2023’te İbiza’da. Sekiz çocuğu hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

karis

karis
Karis. Görsel: Shutterstock

Mick’in en büyük çocuğu karis 4 Kasım 1970 doğumlu oyuncu Karis’in kızıdır. Marsha AvıHollywood’da kısa ömürlü bir kariyere sahipti, 1997’lerde boy gösterdi. Tek gecelik ilişki, ve ayrıca TV mini dizisinin sorumlu yapımcılığını üstlendi. Los Angeles’ta Üretildi: Paul Fortune’un Evi 2013 yılında, başına imdb. O zamandan beri, adlı bir web sitesi başlattı. Hey Sistah sitenin biyografisine göre “yemek, dostluk ve kültür sevgimizi paylaşan iki beyaz olmayan kadın” hakkında. film yapımı, yemek, birliktelik ve sosyal adaleti, yolculuğumuzu paylaşabileceğimiz ve umarız sizinkine ilham verebileceğimiz tek bir yerde toplarız. Karis kocasıyla evlendi Jonathan M.Watson 2000 yılında, ve iki çocuğu paylaşıyorlar, Mazi Ve Zak.

yeşim taşı

yeşim
yeşim. Görsel: Shutterstock

Mick ikinci en büyük çocuğunu karşıladı, yeşim taşı21 Ekim 1971’de eski eşiyle Bianca Jagger. Paris’te doğdu ve ünlü sanatçı tarafından bebek bakıcılığı bile yapıldığı bildirildi. Andy Warhol. O zamandan beri, Jade bir mücevher tasarımcısı olarak başarılı bir kariyer inşa etti ve kocasıyla evlendi. Adrian Fillary 2012’de. Çiftin bir oğlu var, RayEmmanuel Fillary, ve Jade aynı zamanda bir anne Assisi Ve Amba ile olan ilişkisinden iskeleler jackson. 17 Mayıs 2023’te Jade, İspanya’nın İbiza kentinde yerel polis tarafından tutuklandı. bir İspanyol outlet.

Lizzie

mikrofon
Lizzie. Görsel: Shutterstock

Mick karşıladı elizabeth namı diğer Lizzy, 2 Mart 1984, modelle Jerry Salonuve anne gibi, kızı gibi Lizzy’nin de modellik kariyeri vardı. Beş yaşında bir Chanel defilesinde yürüdü ve o zamandan beri İngiltere’de bir ajans için çalışmaya devam ediyor. Tabii ki, o sadece güzel bir yüzden daha fazlası ve sadık bir hayırsever ve feminist – hatta 2018’de Illinois’de Eşit Haklar Değişikliği’nin geçmesi için lobi yaptı.

James

james
James. Görsel: Shutterstock

James Jagger babasının izinden gitti ve eğlence sektöründe kariyer yaptı. Mick mini-me oğlunu 28 Ağustos 1985’te karşıladı ve punk-rock grubu için şarkıcı ve gitarist oldu. turbojist. onun bir kısmı imdb krediler filmleri içerir Vinil Ve Son Tam Ölçü, Çözülme Ve Derin Ev. Karısıyla evlendi Anuşka Sharma2015 yılında

Gürcistan Mayıs

Gürcistan
Gürcistan Mayıs. Görsel: Shutterstock

Mick’in küçük kızı Gürcistan May Jagger bir süper model olarak isim yaptı ve en son bir Wrangler kampanyasına öncülük etti. 12 Ocak 1992’de onu mankenle karşıladı. Jerry Salonuve gibi dergileri kapak yapmaya devam edecekti. rağbet, elle Ve Harper’s Bazaar. 2021’in başlarında “Turn Heads” da rol aldı. Wrangler için Kalpleri Yakala” reklam kampanyası. Bir fotoğrafta, sarışın güzel siyah bir atleti salladı ve pantolonunun arkasını göstermek için kameraya sırtını döndü. Başka bir çekimde, onun yan yattığı ve basit bir beyaz tişörtü sallarken kameraya ince bir gülümseme sunduğu görülüyordu. Yıldızı kesinlikle yükselişte!

Cebrail

Gabriel
Gabriel. Görsel: Shutterstock

Mick ve Jerry son çocuklarını karşıladılar. Cebrail9 Aralık 1997’de. Halkın gözünden büyük ölçüde uzak kaldı, ancak nişanlandığını duyurdu. Anouk WinzenriedOcak 2020’de. Göre tatler, duyuruda, “Teksaslı Jerry Murdoch’un oğlu Gabriel ile Londralı Mick Jagger ile İsviçreli Janine ve Andrea Winzenried’in kızı Anouk arasında nişan ilan edildi.” James ve Andrea evlendi 17 Temmuz 2021’de Londra’da.

Lucas

Lucas
Lucas. Görsel: Shutterstock

Mick en küçük ikinci çocuğunu karşıladı. Lucas 18 Mayıs 1999’da eski kız arkadaşıyla Luciana. Büyük kardeşlerinin çoğu gibi, modellik alanında bir kariyer peşinde gibi görünüyor. Nisan 2021’de, kulaklarından ameliyat geçirdikten sonra hayranlarına ameliyat sonrası iyileşmesine bir göz attı. Instagram’a girdi ve hastanede kaldığı süreden bir dizi fotoğraf yayınladı. Atlıkarınca gönderisindeki ilk görüntüde Lucas’ın başına sarılı bandajlar ve burnunda oksijen tüpü vardı. Genç, saçları tamamen dağılmış ve Mick ile Lucas arasındaki net benzerliği vurgulayan sırıtan ifadesi ile onlarca yıl önceki ünlü babasının tüküren görüntüsüne benziyordu.

deveraux

mikrofon
Deveraux. Resim: MEGA

Mick’in paylaştığı en küçük oğlu melanie hamrick, Deveraux Octavian Basil JaggerAralık 2016’da doğdu. Temmuz 2016’da, 29 yaşındaki kız arkadaşının sekizinci çocuğuna hamile olduğu ortaya çıkınca hayranlarını hayrete düşürdü ve çift, bebeklerini açıkladığında aynı derecede şaşırdılar. çok benzersiz isim Ancak, Basil aslında Mick’in rahmetli babasının ilk adıydı ve Octavian, Latince’de “sekizinci doğmuş” anlamına geliyor. Çok tatlı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mick-jagger-kids-photos-4434620/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir