Şeker Olmayan 20 Yumurta Hücreli Paskalya Sepeti Hediyesi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Paskalya kutlamaları köşede olduğuna göre, nihai Paskalya sepetini hazırlamaya başlamanın zamanı geldi. Sevdikleriniz ister yakınlarda ister ülke genelinde yaşıyor olsun, arkadaşlarınıza ve ailenize Paskalya sepetleri göndermek, bayram ruhunu canlı tutmanın mükemmel bir yoludur. Ve merak ediyorsanız, bir Paskalya ikramı vermek veya almak için asla çok yaşlı değilsiniz!

Paskalya sepeti hediye alışverişinize nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin! Sepet oyununuzu geliştirebilmeniz için favori bayram hediyesi fikirlerimizden birkaçını bir araya getirdik.

Ve kayıt için: Paskalya sepetlerinin şeker veya yumurta temalı öğeler içermesi gerekmez. Aşağıda topladığımız ürün seçimlerine bakın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1135864/20-egg-cellent-easter-basket-gifts-that-aren-t-candy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir