Şef Mario Batali Cinsel Suistimal Davasında Suçlu Bulunmadı


Hayden’ın açıklamasında, “Böylesine tiksindirici bir eylemde bulunan kişi, güçlü veya ünlü bir konumda olduğunda, bir saldırıyı bildirme kararı çok daha zorlu ve göz korkutucu hale gelebilir” dedi.

Devam etti, “Bu davadaki kurbanın öne çıkma kararını verdiği için ve bu zor kararı veren cinsel saldırıdan kurtulan herkese minnettarım.”

2018 yılında natali tene, ardından 28, Massachusetts’te E! tarafından elde edilen bir hukuk davası açtı! O sırada haberler.

Belgelere göre Tene, Batali’yi Boston’daki Towne Stove ve Spirits’te gördüğünü iddia etti. Orada, telefonunda bir fotoğrafını çekti. Tene, Batali’nin fotoğraf çektiğini fark ettiğini ve onunla selfie çekmeyi teklif ettiğini iddia etti. Başvurusuna göre, Tene daha sonra Batali’nin “Bayan Tene’nin yüzünü yakalayıp öptüğünü, göğüslerini ovuşturduğunu, kalçalarını tuttuğunu, ellerini bacaklarının arasına koyduğunu ve kasık bölgesini ellediğini ve onu öperken yüzünü onunkine zorla sıkmaya devam ettiğini iddia etti. defalarca.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330449/chef-mario-batali-found-not-guilty-on-charge-of-indecent-assault-and-battery-in-sexual-misconduct-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir