Sebepleri Açıklandı – Hollywood Life


Kate McKinnon Ayrılacağı açıklandığında hayranlarını şok etti SNL 47. sezonun sonunda. Hayranlar merak ediyor: neden şovdan ayrılmaya karar verdi? Kate, 22 Temmuz sayısında kararının arkasındaki nedeni açıkladı. Kelly ve Ryan ile CANLI.

“Bunu çok uzun süre düşündüm ve çok, çok zordu” dedi. “Hayatım boyunca yapmak istediğim tek şey Cumartesi gecesi canlı. Yaptım, sevdim, en iyi on yılı yaşadım ve sonra sanki vücudum yorgundu ve zamanın geldiğini hissettim.”

Kate McKinnon
Kate McKinnon, Billie Eilish ile ‘SNL’de. (NBC)

Kate uzun süredir devam eden diziden Yardımsever Bryant, Kyle Mooneyve Pete Davidson. Şovda oyuncu olarak son göründükleri 21 Mayıs final bölümüydü. Kate, hükümet tarafından sorgulanırken uzaylılar tarafından kaçırıldığından bahseden ikonik karakter Colleen Rafferty’yi özellikle yeniden canlandırdı.

Dizideki performansıyla 2 Emmy kazanan oyuncu. SNL, ayrılışına rağmen gösteriye hala büyük bir sevgi besliyor. “Şovu henüz izleyebileceğimi bilmiyorum çünkü çok fazla emo çünkü herkesi çok özledim. Yani, benim ailem,” diye devam etti. “Biraz… fazla emo. Yani, sanırım sadece kaset yapacağım bekarlığa veda ve izle.”

Kate’in diziden ayrılacağı konusunda yıllardır spekülasyonlar yapılıyor. Komedi dünyasında yükselen bir Hollywood yıldızı oldu, ama ayrılma çağrısını yapmadı SNL 2022’ye kadar.

Kate McKinnon
Kate McKinnon, ‘SNL’deki son görünümü sırasında. (NBC)

Kate şimdiden iki büyük post-SNL konserler. Yanında yıldız olacak Margot Robbie ve ryan gosling yakında Barbie 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek olan film. Ayrıca Grunhilda’yı da oynayacak. öğle yemeği cadısı film.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/25/why-kate-mckinnon-left-snl-reason/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir