Sebastian Stan ve Annabelle Wallis NYC Gezisi Sırasında Elele


Winter Soldier, bu tatil sezonunda bir Tudor ile sıcak tutuyor.

sebastian stan ve Annabelle Wallis 14 Aralık’ta New York’ta köpeği Zeus ile yürüyüş yaparken el ele tutuşurken görüldü. İlişki durumlarını henüz kamuya açıklamamış olan çift, sert hava için uzun siyah paltolar giymişti. Sebastian görünümünü siyah bir bere ile tamamlarken, Annabelle açık gri bir bere, çapraz askılı çanta ve siyah atkı takmıştı.

bu Pam ve Tommy yıldız, 40, ilk olarak flört söylentilerini ateşledi Peaky Blinders aktris, 38, Mayıs ayında öpüştükleri bir fotoğraf Robert Pattinson36. doğum günü partisi internette gün yüzüne çıktı. Fotoğrafta, Annabelle’in Sebastian’ın alt dudağını öptüğü ve kollarını onun boynuna doladığı görülüyor. Günlük mail.

İkili daha sonra Haziran ayında Hollywood’un sıcak noktası Mother Wolf’ta birlikte adım attı. Bu gece eğlence. Ve Ağustos’ta, Sebastian’ın 40. doğum günü kutlamaları sırasında Yunanistan’da bir tatilde görüldüler. Bize Haftalık bildirildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358348/sebastian-stan-and-annabelle-wallis-hold-hands-during-marvelous-nyc-outing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir