Sean Penn ve Robin Wright Los Angeles’ta: Fotoğraflar – Hollywood Life


Sean Penn ve Robin Wright Los Angeles'ta: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Michael Germana/Everett Koleksiyonu

Robin Wright ve Sean Penn bir kez daha birlikte görüntülendi. 2010 yılında iki çocuk ve 14 yıllık evlilikten sonra boşanan eski sevgililer, 20 Ocak Cuma günü Los Angeles’ta aralarını açarken görüntülendi. Günlük posta. 56 yaşındaki Robin, 62 yaşındaki eski kocasına yaklaşırken gülümserken gri bir sweatshirt, spor ayakkabı ve kot pantolonla rahat kaldı. Oyuncu, kot pantolon ve beyaz tişörtün yanı sıra siyah bir yelek ile havasını yineledi. Robin siyah güneş gözlüğü ve atkuyruğu yaptığı saçlarıyla dikkat çekmedi.

Hangout, çiftin Los Angeles Uluslararası Havalimanı’ndan birlikte bir geziye çıkarken merakla görülmesinden sadece bir hafta sonra gerçekleşir. Uzun bir hafta sonu Martin Luther King Jr. Günü’nde yuvarlanıp kendi çantalarını taşırken bir yürüyen merdivenden aşağı inerken görüldüler; bu, ikisinin yıllardır ilk kez birlikte resmedilmesi oldu. Daha sonra, her ikisinin de yaşadığı Los Angeles’taki gidecekleri yere giderken bir arabanın onları almasını beklerken görüldüler.

Sean Penn ve Robin Wright Los Angeles'ta: Fotoğraflar - Hollywood Life
Sean Penn ve Robin Wright 2010 yılında boşandı, ancak görünüşe göre son haftalarda birlikte daha fazla zaman geçiriyorlar. (Michael Germana/Everett Koleksiyonu)

Yolculuk ayrıca, ilgili boşanmalarından bir yıl kadar sonra gelir: bildirildiğine göre, boşanma davası açtı. Clement Giraudet38, Temmuz 2022’de Sean eski eşinden boşanma davası açarken Leyla George, 30, sadece bir yıllık evlilikten sonra Ekim 2021’de. Tabii ki, Robin ve Sean iki çocuğu paylaşıyor: kızı Dylan Penn32, oğlum, Hopper Penn29. Hopper, annesi Robin ile yeni bir filmde oynayacak. Şeytanın Zirvesikitaba dayanmaktadır Tüm Işığın Gitme Eğilimi tarafından David Sevinç. Dylan, 2021’de babasıyla birlikte ekrana da çıktı. Bayrak günü – yani eski sevgililerin çocuklarını ve işle ilgili projeleri tartışmak için bir araya gelmeleri tamamen mümkün.

Sean’dan boşandıktan dört yıl sonra Robin, “yıkıcı” deneyim hakkında konuştu. “Boşanmanın kendisi ve çocuklarla birlikte yıkıcı. Bundan daha kötü. Yeniden bir araya gelip bu kadar çok ayrılmamızın nedenlerinden biri de aileyi bir arada tutmaya çalışmaktı. Çocuklarınız varsa, bu bir ailedir ve tekrar denersiniz ve tekrar denersiniz. Bunu uzun süre yaptık” dedi. Telgraf. zamanında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/sean-penn-robin-wright-los-angeles-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir