Sean Penn, Sanat Yönetmeni Tarka Russell ile Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Sean Penn, Tarka Russell


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: VEGAN/ARKA IZGARA

Sean Penn62, Perşembe akşamı Giorgio Baldi restoranına biriyle çıkmak için dışarı çıktığında tüm dikkatleri üzerine çekti. Tarka Russel. Eski eşi olan oyuncu Robin Wright, kendisi ve 33 yaşındaki sanat yönetmeninin birlikte üç saat geçirdikleri ve siyah bir bluz, kot pantolon ve açık renkli spor ayakkabılar üzerine siyah bir ceket giydikleri söylenen yerin dışında fotoğraflandı. Tarka, alt kısmı püsküllü ten rengi bir ceket, kot pantolon ve saçları aşağıdayken siyah çizmeler giymişti ve bir bileğinde bir çanta taşıyordu.

Sean Penn
Sean son randevusu sırasında. (VEGAN/ARKA IZGARA)

Sean ve Tarka’nın dışarı çıkması, Sean’ın bu ayın başlarında Robin’le takılırken görülmesinin barışma söylentilerine yol açmasının ardından gelir. 1996’dan 2010’a kadar evli olan eski muhabbet kuşları, kızlarını paylaştı Dilan31 ve oğlu hazne, 29 ve LAX havaalanında birlikte seyahat ederken görüldü. Birlikte son gezilere rağmen, bir kaynak söyledi İnsanlar onların sadece iyi arkadaş olduklarını ve “harika anlaştıklarını”.

Tarka Russel
Tarka restoranın dışında yürüyor. (VEGAN/ARKA IZGARA)

Kaynak, “İkisi de şu anda bekar ve harika anlaşıyorlar” dedi. “Sean her zaman Robin’in hayatının aşkı olduğunu söylerdi.” Ayrıca dediler ki, Ben Sam aktör “evliliklerinde olan birçok şeyden pişmanlık duyuyor” ve “şimdi onunla vakit geçirmekten gerçekten keyif alıyor.”

Boşandıktan sonra, hem Sean hem de Robin diğer ortaklarla romantik bir şekilde devam ettiler ve yakın zamana kadar yeniden evlendiler. o evli Leyla George 2020’den 2022’ye kadar evli ve Clément Giraudet 2018’den 2022’ye kadar. Robin ve kocasının ayrılmalarının nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdikleri bildirildi.

Sean aşk hayatıyla dikkat çekmediğinde, bunu başkalarına yardım etme tutkusuyla yapıyor. Yetenekli yıldız, geçen yıl Rusya’nın ülkeyi işgali sırasında yardım etmek için Ukrayna’yı ziyaret ettiğinde manşetlere çıkmıştı. Orada geçirdiği zamanla ilgili son itiraflarından birinde, bir keresinde bir arabayı terk ettikten sonra bölgeden kaçmak için “kilometrelerce” yürüdüğünü açıkladı.

“Ben ve iki meslektaşım, arabamızı yolun kenarında terk ettikten sonra Polonya sınırına kadar kilometrelerce yürüdük. Bu fotoğraftaki arabaların neredeyse tamamı sadece kadın ve çocukları taşıyor, çoğunda herhangi bir bagaj izi yok ve tek değerleri bir araba,” diye yazmıştı geçen Şubat’ta silinen bir mesajda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/sean-penn-date-tarka-russell-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir