Sean Paul Geçmişteki Beyoncé İlişkisi Söylentilerini Anlattı


Beyonce‘Baby Boy’ hep devam etti Sean Paulzihni.

Beyoncé’nin ilk solo albümünde yer alan dancehall’den etkilenen düet Fena halde aşık2003’te piyasaya sürüldüğü yazın şarkısıydı. Cızırtılı hit (ve buharlı müzik videosu) o sezon sıcaklıkları yükseltirken, aynı zamanda iki işbirlikçi arasında aşk söylentileri de alevlendirdi – Beyoncé’nin zaten çıkıyor olmasına rağmen şimdiki koca Jay z.

ile yeni bir röportajda Günlük Canavar, Sean spekülasyonları ele aldı ve Beyoncé ile çalışan bir ilişkiden daha fazla bir şeye sahip olduklarına dair iddiaları kapattı. “Hayır! Keşke yapsaydım!” O dönemde takılıp takılmadıkları sorulduğunda, dedi. “O güzel.”

Aslında Sean, “şarkıyı birlikte sadece üç kez seslendirdiklerini” söyledi.

“Birkaç vuruş yaptı Kaderin ÇocuğuJamaikalı müzisyen, Karayipler’i de yapacaklardı ama biz gerçekten takılmadık” dedi. “Müziğini her zaman takdir etmişimdir ve o çok güzel. Bu yüzden, Beyoncé’nin kendi başına dışarı çıktığını ve bir single yapmamı istediğini duyduğumda, ‘Cehennem f-kral evet’ dedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331360/sean-paul-addresses-rumors-he-and-beyonce-hooked-up-during-baby-boy-era?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir