Scout Willis Rocks Mini Etek ve Açık Bluz: Fotoğraflar – Hollywood Life


Batı Hollywood'da İzci Willis


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: LRR / BACKGRID

İzci Willis, 30, 12 Mayıs’ta Batı Hollywood’da küçük bir öğleden sonra gezintisi yapmak için sokaklara çıktı – “Woman At Best” adlı şarkısı için müstehcen bir müzik videosu yayınladıktan sadece bir gün sonra. Hollywood ikonlarının kızı bruce willis67, ve Demi Moore59, beyaz, uzun kollu düğmeli bir gömlek ve onunla uyumlu tenis tarzı etek içinde rahat ve şık görünüyordu. Hava güzeldi, bu yüzden havadar, orta çizgili bir görünüm için düğmelerin çoğunu açık bıraktı. Saçlarını arkaya attı ve klasik küçük halka küpeler ve bir kolye taktı ve görünümünü iki tonlu eyer ayakkabısı ve bir kova çantasıyla tamamladı.

Batı Hollywood'da İzci Willis
İzci Willis 12 Mayıs 2022’de Batı Hollywood, CA’da ayak işlerini yaparken görülüyor. (LRR / BACKGRID)

Scout’un şarkısı ve videosu 11 Mayıs akşamı halka açıldı ve 12 Mayıs’ta anlamını açıklamak için Instagram’a gitti. “EN İYİ KADIN, kutsal kadın öfkesine ve cinselliğine bir aşk mektubu, kadın yaratıcılığına ve özgürlüğüne, aynı anda kendimden herhangi bir parçayı saklamadan veya esirgemeden hepsi olabileceğim fikrine bir övgü” diye yazdı. tropik bir çiçekle beyaz iç çamaşırı içinde orta bölümünün açık saçık bir ekran görüntüsü.

“Bu şarkı, kişinin bedeni ve benliği üzerindeki egemenliği, özür dilemeyen ve özgün bir şekilde kendini ifade etmesiyle ilgilidir. Bu, en yüksek iyiliğiniz için çoğu zaman dayanılmaz hissettiren zor kararlar almak için gereken cesaretin marşlı bir kutlamasıdır. Sonunda hem zehirli hem de sarhoş edici bir şeyden uzaklaşmakla ilgili. Bu videoyu oluştururken beni en çok etkileyen şey, albümdeki yumuşak olmayan, hüzünlü olmayan, özlem duymayan, tatlı olmayan ilişkiler konusunu işleyen tek şarkının bu olmasıydı. ”

Şık şarkıcı, şehvetli videonun aynı zamanda “özgürlük” ve güç duygularını, öğleden sonra gezisinde kesinlikle yaydığı hisleri kapsadığını söyleyerek gönderisine devam etti. “Bu şarkı, bozulan bir ilişkinin özlemiyle ilgili değildi, bu şarkı gerçekten bittikten sonra otoyolda çığlık atarak şarkı söylüyordu, bu şarkı sonunda çok korktuğun konuşmayı yapmak zorunda kaldıktan sonra hissettiğin özgürlük, seni öldürebileceğini hissettin, sadece hayatta kalmakla kalmayıp, lanet olası elektrik ve güçlü hissettiğini keşfettin!” diye sonuçlandırdı.

Scout, duygusal ve gerçeküstü olsa da olaylı bir yıl geçirdi – babası Bruce’a afazi teşhisi kondu ve Mart ayında oyunculuktan ayrılacağını duyurdu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/scout-willis-mini-skirt-open-blouse-photos/

Yorum yapın