Scottie Scheffler ve Karısı Ustaları Kazandıktan Sonra Öpüştü – Hollywood Life


Scottie Scheffler, 10 Nisan’da Masters’ı kazandıktan sonra, karısı Meredith, bir öpücükle kutlamak için parkurda ona katıldı.

Scottie Scheffler 10 Nisan’da Masters şampiyonu oldu ve eşi, Meredith Scudder, gururla onu tezahürat vardı. Scottie büyük golf turnuvasını kazandıktan sonra, Meredith kutlamak için sahada ona katıldı. Meredith, Scottie’nin kollarına atladı ve zafer karşısında duygulanırken ona kocaman bir kucak ve öpücük verdi. Meredith, saçlarını yarım atkuyruğu şeklinde toplamış, çiçekli bir sundress içinde nefes kesici görünüyordu.

scottie scheffler meredith scudderq
Scottie Scheffler, Masters’ta Meredith Scudder’ı öpüyor. (David J Phillip/AP/Shutterstock)

Masters sonrası basın toplantısında Scottie, golf turnuvası hakkında ne kadar endişeli olduğundan bahsetti ve onu sakinleştirenin Meredith olduğunu söyledi. Finallerin sabahı ağladığını söyledi ama Meredith ona bazı yararlı bilgelik sözleri verdi. Scottie, “Konuştuğumuz şey, kontrolün Tanrı’da olduğudur,” dedi. “Rab beni yönlendiriyor. Bugün 82’yi vursaydım, O’nun görkemi için kullanacaktım. Rab bana bir yetenek verdi ve ben onu O’nun görkemi için kullanmaya çalışıyorum.”

Scottie, Masters’ı kazandıktan sonra, bir kutlama mesajı da aldı. Tiger Woods, turnuvada da yarışan. Tiger, “Orada elimden gelenin en iyisini yapmadım, ancak tüm taraftarların desteğini ve takdirini almak için kelimelerin bunu tarif edebileceğini sanmıyorum” dedi. “Scottie Scheffler’ı olağanüstü bir galibiyet için tebrik ederim. Özel bir koşu oldu.”

scottie scheffler meredith sudder
Scottie Sceffler, Masters’ı kazandıktan sonra karısıyla birlikte. (David J Phillip/AP/Shutterstock)

Scottie ve Meredith, Aralık 2020’den beri evliler. İkisi, Teksas’ta lisede tanışmışlar ve farklı okullara gitmelerine rağmen üniversite boyunca çıkmaya devam etmişler. Scottie Texas Üniversitesi’ne, Meredith ise Texas A&M’e gitti. Scottie, ikisi düğümü bağlamadan sadece altı ay önce Haziran 2020’de evlenme teklif etti. Meredith, halkın gözünde hayat söz konusu olduğunda oldukça özeldir ve hatta Instagram’ı Özel olarak ayarlanmıştır, bu nedenle hayranları onu çevrimiçi olarak takip etmek istiyorlarsa onu takip etmeyi talep etmelidir.

Ancak, kesinlikle Üstatlardan sonra spot ışığındaydı! Bu Scottie’nin ilk Masters galibiyetiydi. Daha sonra “Bu golf turnuvasını kazanmanın ne anlama geldiğini gerçekten kelimelere dökemiyorum” dedi. Scottie şu anda dünyanın 1 numaralı golfçüsü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/scottie-scheffler-wife-kiss-masters-win-meredith-scudder-photos/

Yorum yapın