Scott, Lidia’dan Ayrılmak İstiyor – Hollywood Life


Scott, Lidia'dan Ayrılmak İstiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Lidya sevgilisi olduğunu öğrenince şok oldu Scott İspanyolca/İngilizce engeli nedeniyle aşklarını bitirmek üzere. TLC’nin 29 Mayıs bölümünün bu ÖZEL önizlemesinde 90 Günlük Nişanlı: Cennette AşkDominik güzeli ve Amerikalı erkek arkadaşı, bir akşam yemeği randevusu sırasında kendilerini bir iletişimsizlik karmaşasının içinde bulurlar ve bu, Scott’ın o kadar “hayal kırıklığına uğramasına” neden olur ki, bir TLC tercümanından İspanyolcası için yardım ister.

Scott bir itirafta, “Yani bu noktada sadece hüsrana uğradım,” diyor. “Çevirmen uygulamasını kullanmayı bitirdim. Birine, fiziksel bir kişiye ihtiyacım var. Ardından, restoranda Scott, Lidia ve bir çevirmenden kenara çekilmelerini ister ve burada tercüman, Lidia’ya Scott’ın ikilinin “gerçek bir konuşma” yapamayacağı için ne kadar üzgün olduğunu açıklar.

Scott, “Seninle Florida’da konuşurken, belki işler kolaydı çünkü daha kısa sohbetler yapıyoruz ve sonra birlikte çok zaman geçirirken daha uzun sohbetler yapıyoruz gibi hissediyorum” diye açıklıyor Scott. çevirmen. “Ve hepsi bir tercümanla olduğu gibi [app] ve şey çalışmıyor. Tüm süreç beni hayal kırıklığına uğratıyor.”

Bir itirafta Lidia, Scott’ın çevrilmiş patlamasına yanıt verir. “Konuştuğumuz zaman – o İngilizce, ben İspanyolca konuşuyordum – o kısmı umursamadığını söyledi. Şimdi bana daha fazla dayanamayacağını söylüyor ama bence Scott’ın sabrı çok az.”

Scott, Lidia'dan Ayrılmak İstiyor - Hollywood Life
Scott ve Lidia’nın dil engeli ’90 Day Fiancé: Love in Paradise’ta (TLC) sorun oluyor

Lidia restoranda nasıl hissettiği hakkında daha ayrıntılı bilgi veriyor ve tercümana şöyle diyor: “Tavırları çok hızlı. Zaman ayırmıyor, bence sorun dil değil. Şimdi bir sorunu var. Şey, bir sorun var.” Ah.

Klibin sonunda Scott, Lidia ile arasını bitirmeye hazır gibi görünüyor. Çevirmene “Dil engelinin çok büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum, gerçekçi olmaya çalışıyorum” diyor. “Ama olay şu: Onu gerçekten önemsiyorum ve kendimi gerçekten berbat hissediyorum. Buraya geldiğimi ve onu tanımak için çok zaman harcadığımı hissediyorum ve o güzel bir insan ve kendimi kötü hissediyorum ama kimyayı hissetmiyorum. Of.

29 Mayıs Pazartesi günü bölümün tamamı yayınlandığında Lidia’nın tepkisine göz atın. 90 Günlük Nişanlı: Cennette Aşk her Pazartesi saat 20.00’de devam ettiği için TLC.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/90-day-fiance-scott-breakup-lidia-love-in-paradise-preview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir