Scott Disick’in Kourtney ve Travis’in Düğünlerine ‘Kabus’ Tepkisi – Hollywood Life


Scott Disick, Kourtney Kardashian, Travis Barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/John Nacion/NurPhoto/Shutterstock

Scott Disick eski sevgilisi tarafından “sert vurulduğu” bildiriliyor Kourtney Kardashianbirden fazla düğün Travis Barker, çünkü çift artık karı koca olarak çimentolandı. “Açok şey yaşamış olmasına rağmen zaman onunla uzlaşmak ve o dır-dir onunla işlerin nereye gittiğini sevmek ve Rebeka [Donaldson]bunu bilmek daha kolay değil Kourtney dır-dir şimdi başkasının karısı”, münhasıran paylaşılan bir kaynak HollywoodYaşam.

en kötüsü şimdi tüm bunların bir parçası dır-dir ilerlemeye çalışırken, deneyimlemesi gereken Kourtneydüğünü bir değil iki değil üç zamans,” diye devam etti içeriden biri, çiftin ilk gece geç saatlerde Las Vegas’tan kaçmasına, son Santa Barbara nikahlarına ve eserlerde yaklaşmakta olan “dev İtalyan düğününe” atıfta bulundu.

“O dır-dir onun gibi dır-dir yeniden yaşamak onun en kötüsü kabus tekrar, tekrar ve sonra tekrar,” diye paylaştı kaynak.

Scott Disick, Kourtney Kardashian, Travis Barker
Scott Disick, Kourtney Kardashian ve Travis Barker 2022 Met Gala’da (Broadimage/John Nacion/NurPhoto/Shutterstock).

Ayrıca, içeriden bir kişi, Kourtney ve Travis’in “uzun yıllardır arkadaş olmalarına” rağmen, Scott’ın hala “bir daha Kourtney ile bir gelecek olmayacağı” gerçeğiyle “uzlaşmalı” olduğunu paylaştı.

“Günün sonunda, elbette, Scott sadece istiyor Kourtney mutlu olmak için,” diye devam etti içeriden. “Bu onun için heyecan verici bir şey değil ama onunla iyi bir ilişki sürdürmek isteyip istemediğini biliyor. Kourtney o zaman onunla iyi olmak zorunda Travisilave olarak.”

Kourtney Kardashian, Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Chris Chew/UPI/Shutterstock).

Şu sonuca varmışlardır: “Her ne kadar Kourtney ve Travis son birkaç aydır çıkıyor, Scott tabiri caizse, her zaman rekabette biraz önde olduğunu hissetmiştir, çünkü Scott her zaman bir yeri olacağını biliyor Kourtney‘ sadece birlikte çocukları olduğu için yaşıyor. Ama şimdi o evli ve çocuk sahibi olmaktan bahsetmek Travis, Scott gibi hissettiriyor onun avantajlı yer dır-dir sona geliyor. Scott dır-dir hayatındaki en önemli erkek olmadığını ve hayatına devam etmesi gerektiğini kabul etmeyi öğrenmek onun Kendi hayatı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/scott-disick-reaction-kourtney-travis-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir