Scott Disick’in ‘Kardashians’ Prömiyerine Katılma Duyguları – Hollywood Life


Scott Disick, Hulu galasına yeni GF Rebecca Donaldson ile katıldı, ancak eski Kourtney Kardashian ve nişanlısı Travis Barker’ın aile gecesinde işler garipti.

Scott Disick hala Kardashian klanının bir parçası – ancak, 38 yaşındaki, ailenin 14 Nisan’da çıkacak olan yeni Hulu serisinin galasında “dışlanmış gibi hissetti”. yeni kız arkadaş Rebecca Donaldson27, eski kız arkadaşı iken Kourtney Kardashian nişanlısıyla aile ilişkisi yaptı Travis Barker ve oğul Saltanat6 ve Travis’in çocukları Landon18, Alabama16 ve üvey kız atyana22. Scott, Kourt ve Travis için halk desteğini sürdürse de, kaynaklara göre HollywoodYaşam SADECE neden hala “garip bir pozisyonda”ydı.

“Scott dün gece tamamen dışlanmış gibi hissetti. Kourtney ve Travis’in aile gecesi için orada olmaktan özellikle mutlu değildi, ”diye açıkladı içeriden. “Kourtney’nin Travis’le bu büyük aile gezisini planladığını biliyordu ve birçok kişi tarafından bundan haberdar edildi. Kourtney için drama olmamasının ne kadar önemli olduğunu biliyordu, ”dedi kaynak.

Scott Disick'in 'Kardashians' Prömiyerine Katılma Duyguları – Hollywood Life
Scott Disick ve Rebecca Donaldson, ‘The Kardashians’ın galasına katıldı. (Hulu/Shutterstock için Stewart Cook/PictureGroup)

Tabii ki, Scott önemli bir oyuncuydu. Kardashians ile tutmak, hangi E koştu! 20 sezondur. Kourtney ile olan erken romantizmi – Las Vegas’taki bir düğün de dahil olmak üzere – hepsi kameralara yakalandı. Bunun ötesinde, izleyiciler yıllar boyunca, birden fazla bölünme, Scott’ın alkolizmle mücadelesi ve üç çocuğun ebeveyni olma dahil olmak üzere, denemelerini ve sıkıntılarını izlediler. Duvarcı11, Penelope, 9 ve en genç, Reign. Kourtney ve Travis geçen baharda PDA dolu romantizmlerini doğruladılar, ancak Kardashianlar Blink-182 davulcunun romantik Montecito teklifi de dahil olmak üzere çiftlerin ilişkisine daha yakından bakacak.

“Scott şu anda garip bir durumda çünkü dizinin başından beri Kourtney ile olan draması ve aşk hikayesi odak noktasıydı. Ve şimdi Travis bu rolü üstlendi ve bu Scott için çok üzücü, ”diyor kaynak HL’ye. “Sanki yenilenmiş gibi.”

Scott Disick'in 'Kardashians' Prömiyerine Katılma Duyguları – Hollywood Life
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, oğlu Reign ile Scott ve çocukları eski Shanna Moakler: Alabama, Landon ve Atiana da dahil olmak üzere karma aileleriyle birlikte görülüyor. (Hulu/Shutterstock için Stewart Cook/PictureGroup)

Realite yıldızı, son haftalarda bir model olan Rebecca ile sürekli olarak takılıyor: İkisi, Hulu galasından hemen sonra, bu hafta sonu gösterişli Nobu Malibu’da bir randevunun tadını çıkarırken görüldü. İçeriden öğrendiğimiz kişi ayrıca 27 yaşındaki çocuğu Kourtney’le Kardashianlar Etkinlik.

Scott, Rebecca’yı galaya yalnız gitmek istemediği için getirdi. Çok alçakgönüllü kaldı ve hatta Kourtney’i Rebecca ile tanıştırdı. Samimi ve basitti ve kameralar olmadan yapıldı. Scott devam etmek istiyor ve bunun için elinden gelen her şeyi deniyor ama kalbi buna izin vermiyor” diye açıkladılar.

Scott’ın Kourtney’e karşı duygularının nerede olduğuna gelince, içeriden ikinci bir kişi bize kendisinin “sıkışmış” hissettiğini ve olayla “ilişki içinde olacağını” söylüyor. pislik sonsuza kadar kurucu. “Scott, ne yapmak istediğini bildiği ve yoluna devam etmek istediği yere neredeyse tutunuyor, ama aynı zamanda sıkışıp kalıyor çünkü sonsuza kadar Kourtney ile birlikte olacak… Bunun bir parçası olmak zorunda olması onu gerçekten rahatsız ediyor. Kourtney’nin yeni hayatı ve her şey yolundaymış gibi davranmak zorunda kalmak. Scott’ın yeni kız arkadaşları olacak, ama Kourtney’i asla unutamayacak ve bu gerçekten duygularıyla oynuyor çünkü bundan hiç kurtulamıyor” diye döküldüler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/scott-disick-feelings-the-kardashians-premiere/

Yorum yapın