Scott Disick ve Rebecca Donaldson, 2 Aylık Çıktıktan Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Scott Disick Rebecca Donaldson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hulu/Shutterstock için Stewart Cook/PictureGroup

Scott Disick, 39, aşk bölümünde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İngiliz modelle çıktıktan sonra Rebecca Donaldson27, yaklaşık iki aydır, HollywoodYaşam AYRICA son zamanlarda ayrıldıklarını öğrendi! Scott’a yakın bir kaynak bize şunları söyledi: “Scott ve Rebecca bitti ve bunu bitiren Rebecca oldu,” dedi ve ekledi: “Sert duygular ya da drama yok ve kötü bir şekilde bitmedi.” Peki, muhteşem esmerin Lord’la işi bırakmasına ne sebep oldu?

Kaynağımıza göre, Scott’ın eski sevgilisini kabul etmekte hâlâ güçlük çekiyor olmasıydı. Kourtney Kardashian43 yaşında evleniyordu Travis Barker, 46. “Rebecca Scott’a Kourtney’i unutana kadar kimseyle ciddi olamayacağını ve onun hayatına devam etmesi gerektiğini söyledi. Onun dünyasına kapılmak istediği şey değildi. Scott onun nereden geldiğini anladı ve kendisine karşı dürüst olduğu için ona saygı duyuyor” dedi.

Hayranların bildiği gibi, Scott ve Rebecca bir aydan fazla bir süredir birlikte görülmediler – birlikte en son Miami, Florida’da güneşlenirken görüldüler. Bununla birlikte, son zamanlarda başka bir güzel kadınla – 23 yaşında – tekrar görüldü. İşlenemeyecek Kadar Sıcak yıldız, Holly Scarfone. Ancak Scott’a yakın olanlar, belki de onun flört etmeye ara vermesinin ve sadece kendine odaklanmasının zamanının geldiğini düşünüyor.

Scott Disick Rebecca Donaldson
Scott Disick, 7 Nisan 2022’de Los Angeles’taki ‘The Kardashians’ galasına randevusu olarak model Rebecca Donaldson’ı getirdi. (Stewart Cook/PictureGroup for Hulu/Shutterstock)

Kaynak bize, “Scott’a yakın olanlar, Kourtney’nin bıraktığı boşluğu başka bir kadınla ve ardından başka bir kadınla doldurmaya çalışma yönteminin onun için en iyi şey olmadığını düşünüyor” dedi. “Bütün arkadaşları Rebecca’yı severdi çünkü o her zamanki tipinden farklıydı. Ama herkes Scott’ın kim olduğunu anlamak için bir süre bekar kalması gerektiğini düşünüyor. Bu, şu anda onun için gerçekten iyi olur.”

Ayrı bir kaynak diğerinin duygularını tekrarladı. “Kadınlar söz konusu olduğunda Scott her yerde. Onunla ve Rebecca arasında işlerin yürümemesi üzücü ama kimse şok olmadı. Onun için büyük bir kalp kırıklığı değil çünkü gerçek şu ki, kalbini bu kadınlardan hiçbirine gerçekten vermiyor. Kendini korumak için her zaman bir duvar örer. Ailesi onun sağlam bir eş bulmasını gerçekten istese de, kimse bunu ona zorlamıyor. İşin güzel yanı, çocuklarıyla geçirecek çok zamanı olması ve babalarıyla birlikte olmaya bayılıyorlar.”

Randevu olarak getirdiği Rebecca ile çıkmadan önce Kardashianlar 7 Nisan’da Los Angeles’ta galası – Scott bir grup kadınla çıktı. Çocuklarını paylaştığı Kourtney ile boşandıktan sonra Duvarcı12, Penelope9, Saltanat 7, Scott ile ciddi bir ilişki içindeydi Sofya Richie23, 2017’den 2020’ye kadar. Ayrıldıktan sonra biriyle çıktı. Amelia Hamlin20, 2021’de ikisi arasındaki şeyler fışkırmadan bir yıl önce.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/scott-disick-rebecca-donaldson-split/

Yorum yapın

SMM Panel