Scott Disick ve Çocuklar Kourtney’nin Düğününden Sonra Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


scott disick çocukları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Disick çocukları, İtalya’nın Portofino kentinde geçen uzun bir hafta sonundan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne geri döndüler. Kourtney Kardashianevli Travis Barker. Üç çocuk babadan biraz ayrı zaman geçirdiler. Scott Disick, olduğu gibi, anlaşılır bir şekilde, düğünlere davet edilmedi. Ancak minikler, 24 Mayıs’ta evlerine döner dönmez babalarına kavuştular ve Instagram’da belgelediler.

İlk olarak, Scott bir fotoğraf paylaştı. Saltanat Disick rahat görünen bir yatakta uyumak. Ayrıca kızıyla bir selfie yayınladı, Penelope DişiPenelope ile bir grup çekimin yanı sıra, Mason Dişi ve bazı arkadaşlar. Kourtney ve Travis’in de eve dönüp dönmediği belli değil. En son 23 Mayıs Pazartesi günü İtalya’da bir teknede vakit geçirdikleri ve sonra sokaklarda el ele yürürken görüntülendiler.

scott disick çocukları
Scott Disick çocuklarıyla dışarıda. (SplashNews.com)

Scott, Kourtney’nin düğün hafta sonu boyunca kendini meşgul etmiş ve dikkati dağılmış görünüyordu. Önce sahile uçtu ve sonra New York City’de arkadaşlarıyla striptiz kulübünde vakit geçirirken görüldü. Scott, birlikte oldukları yaklaşık 10 yıl boyunca Kourtney’e doğru dürüst davranmadı, ancak onun devam ettiğini görmek için en kolay zamanı olmadı.

Bu arada, Kourtney ve Travis mutlu bir şekilde aşıktır. Yıllarca arkadaş olan ikili, 2020 sonbaharında işleri bir üst seviyeye taşıdı. Çabuk ciddileştiler ve Travis bir yıl sonra Ekim 2021’de evlenme teklif etti. Muhabbet kuşları da düğüm atmak için fazla zaman kaybetmediler.

Kourtney ve Travis ilk olarak Nisan ayının başında Las Vegas’ta kaçtılar, ancak bunu resmileştirecek bir evlilik cüzdanı yoktu. 15 Mayıs’ta Travis’in babası ve Kourtney’nin büyükannesinin katılımıyla bir adliyede yasal olarak evlendiler. Ardından, 22 Mayıs’ta İtalya’da resmi bir kutlama için en yakın ailelerini ve arkadaşlarını bir araya getirdiler. Gelin ve damat ve ayrıca KarJenner ailesinin tüm üyelerinin Dolce & Gabbana takımları giydiği oldukça cömert bir ilişkiydi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/scott-disick-kids-reunite-kourtney-kardashian-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir