Scott Disick & Rebecca Donaldson Akşam Yemeğine Gidiyor: Resimler – Hollywood Life


Scott Disick ve Rebecca Donaldson, bir çift olarak kırmızı halıdaki ilk çıkışlarından sadece birkaç gün sonra, Batı Hollywood, CA’da Nobu’yu arkadaşlarıyla mutlu bir şekilde ziyaret ederken görüldüler.

Scott Disick38 ve Rebecca Donaldson, 27, son gezileriyle hala güçlü görünüyor! Kırmızı halı galasında ilk kez sahneye çıkan yeni muhabbet kuşları Kardashianlar 7 Nisan’da, 9 Nisan’da Batı Hollywood’daki Nobu restoranda arkadaşlarıyla erken bir akşam yemeği yerken görüldüler. Arabalarına geri dönerken fotoğrafları çekilirken hepsi gülümsüyordu ve rahat görünüyorlardı.

Rebecca Donaldson
Rebecca Donaldson, Scott Disick ile yaptığı son gezi sırasında. (arka plan)

Scott, gezi sırasında siyah bir kapüşonlu ve zeytin yeşili şort giydi ve görünüme güneş gözlüğü ekledi. Rebecca beyaz kısa bir üst, kot pantolon ve sandaletle gitti ve ayrıca başının üstünde duran güneş gözlükleri vardı. Saçları arkaya atılmıştı ve çok az makyaj yapmış veya hiç makyaj yapmamış gibi görünüyordu.

Scott Disick
Akşam yemeği sırasında Scott Disick. (arka plan)

Scott ve Rebecca’nın son çıkışı, gösteriye katılmaları için manşetlere çıkmalarından sonra geliyor. kardashianlar prömiyer. Yakışıklı çift, merakla beklenen etkinlikte etkilemek için giyinirken poz verirken başlarını döndürdü ve birlikte görünmeleri, romantizmlerinin oldukça iyi gittiğini kanıtlıyor gibiydi. Eğlenceli gala sırasında Scott, beyaz düğmeli bir üst, siyah pantolon ve siyah ayakkabılar üzerine siyah bir ceket giyerken, Rebecca tek kollu bir mini elbise ve burnu açık topuklu ayakkabılar giydi.

Prömiyerden önce, Scott ve Rebecca aynı hafta başlarında görüldü. 5 Nisan’da CA, Malibu’da birlikte vakit geçirdiler ve ertesi gün Hollywood’da bir gece dışarı çıktılar. İkincisi için bir gece kulübünü ziyaret ettiler ve dışarıda yürürken fotoğraflandılar.

Scott Disick, Rebecca Donaldson
Scott Disick ve Rebecca Donaldson, ‘Kardashians’ galasında. (Hulu/Shutterstock için Stewart Cook/PictureGroup)

Rebecca, Scott’ın eski sevgilisinden bu yana romantik olarak bağlandığı ilk kadın. Kourtney Kardashian nişanlısıyla bir Las Vegas kilisesinde düğün yaptı Travis Barker geçen hafta sonu. Müstakbel karı koca kilisede resmi olarak evlenmediler ama bir caminin önünde “yapıyorum” dediler. Elvis Presley taklitçi ve harika fotoğraflar çekti. Kourtney, Instagram sayfasındaki anlık görüntüleri “pratik yapmak mükemmelleştirir” başlığıyla paylaştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/scott-disick-rebecca-donaldson-dinner-date-west-hollywood-pics/

Yorum yapın