Scott Disick Penelope’nin 10. Doğum Gününü Nasıl Kutladı – Hollywood Life


Scott Penelope Disick


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Scott Disick bulunmamış olabilir Penelope Dişi10. yaş günü bilardo partisi pembeleşmişti ama bu, en büyük çocuğunun doğum gününü kutlamadığı anlamına gelmiyor. Aslında, aksine Kourtney Kardashian43 yaşındaki, Penelope ile özel günü öncesinde kutlama yapan 39 yaşındaki Scott, Penelope’a asıl doğum günü olan 8 Temmuz’da bir doğum günü partisi düzenleyebildi. gerçek doğum gününden önce. Bunun yerine, ertesi gece, Cuma günü Scott, Penelope ile evinde bir pijama partisi düzenledi. Saltanat, Duvarcıve bazı kuzenleri ve arkadaşları” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Penelope hem babası hem de annesi tarafından ne kadar sevildiğini biliyor ve harika bir doğum günü hafta sonu geçirdi. Annesinden, babasından ve tüm Kardashian ailesinden bir sürü hediye aldı.”

Kaynak daha sonra kızı çift hanelere ulaştığında Scott’ın zihnine bir bakış attı. “O şimdi 10 yaşında ve Scott zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamıyor. Penelope’nin hayatının bu kadar büyük bir parçası olduğu için çok minnettar çünkü tek kızıyla paylaştığı bağ kırılmaz” dedi.

Kardashian ailesine yakın bir başka kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Scott, Penelope’yi evinde bir doğum günü partisi düzenlemekten “çok mutluydu”, çünkü “Kourtney’nin Penelope için düzenlediği parti, kızların katıldığı pembe bir havuz partisiydi, bu yüzden Scott’ın orada olması mantıklı olmazdı. ” “Bunu planlamak ve tüm çocukları bir araya getirmek konusunda gerçekten heyecanlıydı, küçük kızının çift hanelere çıkması büyük bir olay!” diye eklediler.

Scott, Penelope’nin özel pijama partisi hakkında hiçbir şey paylaşmazken, 8 Temmuz’da Instagram hesabından kızının doğum gününü kutladı. “Hayat oldukça hızlı hareket ediyor. Arada bir durup etrafa bakmazsanız, bunu kaçırabilirsiniz,” diye yazdı ve çok daha genç Penelope’nin sevimli bir fotoğrafının yanına yazdı. “Doğum günün kutlu olsun p! Kelimeler seni ne kadar çok sevdiğimi asla tarif edemez.

Penelope ayrıca ailesinden bir sürü sosyal medya doğum günü dilekleri aldı. Annesi, bir açık hava film gecesine dönüşen arka bahçedeki havuz partisinin birkaç fotoğrafını paylaştı ve kutlamadan birkaç gün sonra ona tatlı bir haraç yazdı. “Bu küçük hanımın annesi olduğum için çok şanslı hissediyorum. Beni her gün çok gururlandırıyor ve dünyama çok fazla neşe getiriyor. 10. Doğum günün kutlu olsun Penelope’m,” diye yazdı. “Uyumlu pijamalar, tüylü terlikler, hepsi birlikte uyuyan kalpler, açık hava filmleri ve bir sürü gökkuşağı serpintisiyle dolu.”

Kris JennerPenelope’nin partisi sırasında Paris Couture Moda Haftası için Fransa’da bulunan 66 yaşındaki , ilk torununa mutlu bir doğum günü dilemek için Instagram’a da gitti. “Küçük aşk böceğim Penelope’nin doğum günü kutlu olsun!!!! Doğduğunuz andan itibaren en değerli, sevimli, tatlı, kibar, akıllı, yaratıcı, yaratıcı, komik, esprili, maceracı, düşünceli ve sevimli bir kız oldunuz ve en harika torun, kız, kuzen, yeğen, BFF’siniz. , olağanüstü şef, güzellik uzmanı, alışveriş arkadaşı, stilist ve uzman kayakçı var!!!” Büyürken Penelope’nin birkaç fotoğrafının yanına yazdı. kim Kardashian41 yaşındaki Penelope de Fransa’dan doğum günü sevgisi gönderdi. “Doğum günün kutlu olsun benim tatlı P! Seni herşeyden çok seviyorum!!!” Instagram Hikayesine yazdı.

Artı, Penelope’nin yaklaşık iki aylık üvey kız kardeşleri, Atiana de la Hoya23 ve Alabama Barker16, kızları Travis Barker46 yaşındaki de ona harika bir gün dilemek için biraz zaman ayırdı. Atiana, Penelope’nin mumlarını üflerken bumerangını “Çift haneli” yazdı. Alabama, kendisinin ve Penelope’nin bir ayna özçekimini yayınladı ve şöyle yazdı: “Doğum günün kutlu olsun prenses p. Seni seviyorum!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/how-scott-disick-celebrated-penelope-10th-birthday/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir