Scott Disick, Los Angeles’taki Kulüp Gecesi İçin Rebecca Donaldson’ı Aldı – Hollywood Life


Çift, Scott’ın eski Kourtney Kardashian’ın Vegas’taki Travis Barker düğününden kısa bir süre sonra kasabada bir gece geçirmek için dışarı çıkarken tamamen siyah giyindi.

Scott Disick 6 Nisan Salı gecesi Los Angeles’ta yaşıyordu 38 yaşındaki realite yıldızı, el ele tutuşurken görüntülendi. Rebecca Donaldson, 27, birlikte bir kulüpten ayrılırken. Çift, mekanın dışında birlikte görüldüğü için tamamen siyah giyinmişti. Rebecca seksi, siyah bir mini elbise ve topuklu ayakkabılarla çok güzel görünüyordu. Scott, siyah bir kapüşonlu üst ve bol pantolonun yanı sıra akşam için ters bir beyzbol şapkası taktı.

Scott Disick, Los Angeles'taki Kulüp Gecesi İçin Rebecca Donaldson'ı Aldı – Hollywood Life
Scott ve Rebecca gece kulübünden birlikte çıkarlar. (Günlük Stardust / BACKGRID)

Los Angeles partisine katılan Scott’ın son alevleri arasında sadece Rebecca değildi. Diğer son arkadaşları İşlenemeyecek Kadar Sıcak Yıldız Holly Scarfone ve Hana Çapraz, kim de çıktı Brooklyn Beckham Geçmişte, aynı akşam kulüpte de vardı.

Bu, Scott’ın modelle birlikte ilk görülüşü değildi. bu Disick gibi çevir yıldız, eski sevgilisinden bu yana ilk fotoğraflarında Rebecca ile görüldü Kourtney Kardashian yanıp sönen-182 davulcusu için doğaçlama bir düğün töreni yaptı Travis Barker 4 Nisan Pazartesi sabahın erken saatlerinde Las Vegas’ta Rebecca ve Scott, sıcak güne uygun hafif giysiler giymişlerdi.

Scott’ın yeni keşfedilen alevi biraz yakın zamanda başlamış gibi görünüyor, çünkü daha Mart ayının ortalarında Holly ile romantik randevu gecelerinde görüldü, hatta Instagram’da onun için bazı cilveli yorumlar bıraktı. Scott’a yakın bir kaynak, HollywoodYaşam sadece Netflix realite yıldızıyla olan bağlantısının, aklını eski sevgilisinden uzak tutmanın bir yolu olduğunu söyledi. “Holly ile bir bağlantı var ve onun etrafında olması oldukça kolay, ancak Scott şu anda aklını Kourtney ve Travis’ten uzaklaştırmasına yardımcı olabilecek herhangi bir kadının yanında olmaktan hoşlanıyor” dedi.

Kaynak ayrıca Scott’ın yakın zamanda “ciddi” bir ilişki için piyasada olmadığını da açıkladı. “Scott şu anda yerleşmek istemiyor. Geçmişteki hayal kırıklıklarından sonra Scott, kendisini romantik bir ilişkiye sokmak istemesi için inanılmaz derecede özel birini alması gerektiğini düşünüyor” dedi. HL.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/scott-disick-rebecca-donaldson-club-los-angeles-photos/

Yorum yapın