Scott Disick, Kourtney Kardashian’ın Düğününden Sonra Striptiz Kulübünde – Hollywood Life


scott disick
Resim Kredisi: MEGA

Scott Disick 22 Mayıs akşamı, 23 Mayıs’ın erken saatlerine kadar New York’ta arkadaşlarıyla dışarıda eğlenceli bir gece geçirdi. Gerçek yıldız, New York’ta bir striptiz kulübü olan Sapphire’de parti yaparken görüldü. Klübe sabah saat 2.30 sıralarında kadın ve erkeklerden oluşan bir grupla geldi. TMZ. Bir videoda, burada görebileceğiniz, Scott ekibindeki diğer kişilerden bazılarıyla sohbet ederken dikkat çekmez. Yaklaşık bir saat kulüpte kaldığı bildirildi.

New York’a gitmeden önce Scott, Instagram Hikayesinde belgelediği sahilde biraz zaman geçirdi. 38 yaşındaki çocuksuz bir hafta sonuydu, çünkü üç çocuğu da annesi için İtalya’daki göletin karşısındaydı. Kourtney Kardashian’ın düğün. Kourtney evli Travis Barker 22 Mayıs’ta Portofino’da. Kourtney ve Scott’ın kızı, Penelope Dişiçiçek kızdı, oğulları ise, Saltanat Disick, yüzük taşıyıcısı olarak görev yaptı. Çiftin en büyük çocuğu, Mason Dişi daha düşük bir profil tutmasına rağmen katılımdaydı.

scott disick
Scott Disick dışarı çıktı. (MEGA)

şu anki sezon Kardashianlar Scott’ın Kourtney ve Travis’in 2020 sonbaharında başlayan ilişkisine tepkisini belgeledi. İkisi Ekim 2021’de nişanlandı. Scott, Kourtney ve Travis bir araya geldiğinden beri aile olaylarının dışında kalma konusundaki hayal kırıklığını dile getirdi. Şovun son bir bölümünde, Kendall’ın onu doğum günü yemeğine davet etmemesi üzerine Kendall ile şiddetli bir kavgaya tutuştular.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın düğünü. (Kobra Takımı / ARKA GRİD)

Scott’la olan gerilim ne olursa olsun, KarJenner ailesi, Kourtney’i hiç olmadığı kadar mutlu görmekten heyecan duyuyor. Kourtney ve Scott yaklaşık on yıldır birlikte olmalarına rağmen, onunla evlenme fikrini asla düşünmedi. Ancak Travis’le birlikte olmanın geleceğine ilişkin vizyonunu değiştirdiğini söyledi. Sonsuza dek mutlu yaşasınlar!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/scott-disick-strip-club-kourtney-kardashian-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir