Scott Disick, Kourtney Kardashian’ın Düğününden Sonra Nasıl Hissediyor?


Scott Dişicik çenesini tutuyor.

Gibi Kourtney Kardashian ve Travis Barker 22 Mayıs’ta İtalya’nın Portofino kentinde üçüncü ve en lüks törenlerinde evlendiler, birçok hayran Kourtney’nin eski sevgilisinin işleri nasıl idare ettiğini merak etti.

Scott düğüne katılmadı, bir kaynak E! Haberler; bunun yerine, 38 yaşındaki hafta sonunu dışarıda geçirdi ve arkadaşlarıyla meşgul oldu.

İçeriden biri 23 Mayıs’ta E News’e verdiği demeçte, “Kourtney, Scott’ın gelmeyeceğini bilerek bir davetiye gönderdi. Bu büyük anın kendisi ve Travis ile ilgili olmasını istedi ve dinamiklerin Scott’ın orada olmasının doğru olmayacağını biliyordu.”

Kaynak, Scott’ın odak noktasının kendisinin ve Kourtney’nin çocuklarında olmasını istediğini söyledi.Mason Dişi12, Penelope Dişi9 ve Saltanat Disick, 7, hepsi İtalyan kutlamasına katıldı. Kaynak, bunun bir süreç olmasına rağmen, Disick gibi çevir star eski sevgilisi mutlu olduğu için gerçekten mutlu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332192/how-scott-disick-is-feeling-after-kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-italian-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir