Scott Disick, Jake Paul’ün Eski Eşi Abby Wetherington ile Konuşurken Görüntülendi – Hollywood Life


Scott Disick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Pichichipixx.com / SplashNews.com

Scott Disick, 39, bekar ve son halka açık gezisi sırasında karışmaya hazır görünüyordu! gerçeklik yıldızı takılırken görüldü ile birlikte Jake Pauleski Abby Wetherington 1 Temmuz’da Miami, Florida’da bir açık hava partisinde. Güzel, küçük siyah bir tanga bikini giyiyordu ve diğer muhteşem kızların yanında otururken uzun kahverengi saçlarını topluyordu ve bir noktada, o ve üç çocuk babası ona bir tabak bir şey uzatırken sohbet ederken görüldü. Rahat atmosfer, yakın zamanda ayrılan Scott’ın Rebecca Donaldson27 yaşında, iki aylık bir romantizmden sonra, siyah kısa kollu düğmeli Prada gömleği ve ona uygun şortu sallarken bir içkinin tadını çıkarmak ve sigara içmek için.

Scott’ın son çıkışı, birlikte yemek yerken görüldüğünde romantizm söylentilerini ateşledikten sonra geldi. Kimberly Stewart, 42, bir hafta önce iki kez. Eğlence zamanlarında arkadaş canlısı görünseler de, bir kaynak bize onların sadece arkadaş olduklarını söyledi ve Scott’ın Kimberly’nin şarkıcı babası da dahil olmak üzere tüm Stewart ailesiyle arkadaş olduğunu açıkladı. Rod Stewart. Scott, sadece Kimberly ile değil, tüm Stewart ailesiyle arkadaş. Onları yıllardır tanıyor ve erkek kardeşi ve babasıyla da sayısız kez takıldı” dedi. HollywoodYaşam geçen hafta.

Scott Disick
Scott Disick, önceki bir gezi sırasında sahilde. (Pichichipixx.com / SplashNews.com)

İçeriden biri, “Bu noktada, Scott ve Kimberly’nin daha çok kardeş tipi bir ilişkisi var ve romantik yön orada değil,” diye devam etti. “Orada hiçbir çekicilik yok ve Scott, Kimberly’ye bir kız kardeş gibi bakıyor. Kimberly kısa süre önce Scott’ın evini yeniden düzenlemesi için bazı işleri bitirdi, böylece birlikte daha fazla zaman geçireceklerdi, ama bu tamamen platonik.”

Scott bekar hayatından hoşlanırken, eski sevgilisi Kourtney Kardashianaynı zamanda üç çocuğunun annesi olan, Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7, yeni kocası tarafından bulundu Travis BarkerLos Angeles hastanesinde pankreatit tedavisi gördüğü bildirildi. Muhabbet kuşları, ilk olduğunda bu konuda halka açık konuşmadılar, ancak Travis’in kızı Alabama16, geçen hafta kabul edildikten kısa bir süre sonra hayranlarından “dua” istedi ve ardından takipçilerine dualar için teşekkür eden bir mesajla devam etti.

Scott Disick
Scott Disick kısa süre önce tekrar bekar oldu. (KCR/Shutterstock)

Kourtney ve Scott artık birlikte değiller, ancak çocuklarına birlikte ebeveynlik yaptıkları için arkadaş canlısı olmaya devam ediyorlar. Ayrıca ailenin yeni Hulu reality şovunda da yer aldı. Kardashianlaraile üyelerinin çoğuyla yakın bağları nedeniyle.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/scott-disick-jake-paul-ex-abby-wetherington-miami-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir