Scott Disick Hamptons’ta 39. Doğum Günü’nü Kutladı – Hollywood Life


Scott Disick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Scott Disick yakın zamanda yaptığı bir doğum günü alışveriş gezisinde eğleniyor gibiydi. 26 Mayıs’ta 39 yaşına giren realite yıldızı, eski sevgilisi ve üç çocuğunun annesinin ardından bir haftadan kısa bir süre sonra The Hamptons, NY’deki mağazalara girip çıkarken fotoğraflandı. Kourtney Kardashianevlenmek Travis Barker İtalya’da üçüncü kez. Siyah bir ceket ve ona uygun bir pantolon giydi ve dışarı çıkıp bir arkadaşıyla sohbet ederken güneş gözlükleriyle donattı.

Scott Disick
Scott Disick doğum günü alışveriş gezisinde. (Deklanşör)

Üç çocuk babası da gezi sırasında sakalını ve daha uzun saçlarını salladı ve görünümünü siyah beyaz spor ayakkabılarla tamamladı. Bir noktada ciddi bir bakış attı ve etrafındaki kameralara pek dikkat etmedi. Mağazalardan ne aldığı belli değil ama göz atarken rahatlamış görünüyordu.

En son alışveriş gezisinden önce Scott, üç çocuğundan ikisiyle yeniden bir araya geldiği sevimli fotoğraflarını paylaştığında manşetlere çıktı. Duvarcı12 ve PenelopeAnnelerinin düğününden Amerika’ya döndükten sonra Kourtney ile paylaştığı 9 yaşında. Baba, oğul ve kız, kendileriyle birlikte takılan arkadaşlarıyla özçekimler için poz verirken hepsi gülümsüyordu. Scott aynı zamanda kendisinin ve Kourtney’nin en küçük oğlunun babası. Saltanat7, ama fotoğraflarda görünmedi.

Scott Disick, Rebecca Donaldson
Scott Disick ve Rebecca Donaldson, önceki bir gezi sırasında. (Hulu/Shutterstock için Stewart Cook/PictureGroup)

Kourtney ve Travis İtalya’da üçüncü kez evlenmeden önce, birçok taraftar Scott’ın katılıp katılamayacağını merak etti. Geçenlerde bir kaynak bize, eski sevgilisinin kendisine nikah için “gayri resmi bir davet” vermiş olmasına rağmen, oturmaya karar verdiğini söyledi. Kaynak EXCLUSIVELY, “Kourtney, Scott’a düğün için resmi olmayan bir davetiye gönderdi ve Scott katılmaya karar verirse bir koşul ekledi” dedi. HollywoodYaşam.

Kaynak, “Kendisi, Travis ya da herhangi bir başkası için işleri tuhaf ya da rahatsız edici hale getirmediği sürece gidebileceğini söyledi,” diye devam etti kaynak. “Ama bu noktada, Scott bunu bir kenara koymayı planlıyor. Hala Kourtney’nin tamamen ilerlediği gerçeğiyle uzlaşmaya çalışıyor. Onu en çok üzen şey suratına fırlatılmak olduğunda gerçekten orada olma ihtiyacı hissetmiyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/scott-disick-39th-birthday-hamptons-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel