Scott Disick, “Aptallık” ve “Sahte İnsanlar” Hakkında Şifreli Bir Mesaj Paylaşıyor


Şifreli mesajların kralı Lord Disick’i aramanız yeterli.

Scott Disick 25 Ocak’ta 28 milyon takipçisine bir Instagram Hikayesi yayınladığında bazılarının kaşlarını kaldırdı. Reality yıldızı, işlerinden birini tanıtmak veya en son tatil yerini paylaşmak yerine gizemli bir alıntı paylaştı.

Mesajda, “Bazen fazla sosyalleşmeyenler aslında anti-sosyal değildirler” yazıyordu. “Drama, aptallık ve sahte insanlara tahammülleri yok.”

Alıntıya atfedildi Shia LaBeoufoyuncunun bir fotoğrafıyla birlikte, bunu hiç söyleyip söylemediği doğrulanmadı.

Scott üstüne ekledi, “Gerçek bu değil mi?”

Scott’ın kimi kastettiği belli olmasa da bazı hayranlar Scott’ın kimden bahsettiğini fark etti. Kardashians ile tutmak yıldız 2023’te düşük bir profil tutuyor.

Ancak yeni bir yıla girmeden önce, Scott eski sevgilisiyle yeniden bir araya geldi. Kourtney Kardashian en büyük oğullarını kutlamak için Mason Disick‘nin 13. doğum günü, 17 Aralık’ta bir bar mitzvah partisiyle. Aynı zamanda eş-ebeveyn olan eski çift Penelope Disick10 ve Reign Disick8, aile dostu etkinlik için ayrı ayrı gelirken fotoğraflandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362715/scott-disick-shares-cryptic-message-about-%22stupidity%22-and-%22fake-people%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir