Scott Disick 3. Sezon İçin ‘The Kardashians’a Geri Dönüyor – Hollywood Life


Scott Disick Kardashians


Galeriyi görüntüle

Hayranlar görmeyi bekleyebilir Scott Disick “birkaç bölümde” Kardashians Bir kaynak, “büyük bir sözleşme” sağladıktan sonra 3. Sezon Günlük posta. 39 yaşındaki eski erkek arkadaşı Kourtney KardashianAncak , yapımcılara karşı ayak bastı ve özellikle Kourtney’nin nişanlanmasıyla ilgili şokunun ardından ‘kötü adamı oynamasına’ izin vermeyeceğini söyledi. Travis Barker İçeriden biri, Sezon 1 hikayesinin büyük bir parçası olduğunu belirtti. Yeteneksiz tasarımcı, çok sevilen Hulu serisinin 2. Sezonu için geri adım attı ve çok daha az görüldü.

Kaynak, Scott’ın şovda daha fazla yer alma kararı hakkında “Hayranlarına borçlu olduğunu hissetti ve onu en az bir sezon daha şovda tekrar görmek istediklerini biliyordu” dedi. “Scott şu anda çok iyi bir yerde ve Kourtney ile çocuklarına sadık bir baba.” Hayranların bildiği gibi Scott, 43 yaşındaki Kourtney ile on yıl süren tekrar tekrar, tekrar tekrar ilişkisi sırasında üç çocuğu memnuniyetle karşıladı. Kardashians ile tutmak. Oğulları paylaşırlar Duvarcı13 ve Saltanat8 ve 10 yaşında bir kızı, penelope.

Scott Disick Kardashians
Scott Disick, Kris Jenner ile ‘The Kardashians’ hakkında konuşuyor (Fotoğraf: Hulu/Everett Koleksiyonu)

Hayranlar çifti yıllarca kök salmış olsa da, Scott’ın parti yapma yolları onun mevcut bir baba ve iyi bir eş olmasının önüne geçtiğinde çift sonsuza dek ayrıldı. 10. Sezon finalinde duygusal bir Kourtney, “Kelimenin tam anlamıyla zihinsel bir çöküşün eşiğindeyim” dedi. Kardashians ile tutmak. “Şu anda hayatımın bu noktada olduğuna inanamıyorum. Bu aileyi bir arada tutmak için çok çalıştım, bu beni çocuklar için üzüyor.”

Tabii ki, bu, bugüne kadar devam etmesine rağmen, Scott’ın Kourtney’e değerini yıllarca kanıtlamaya çalışmasını engellemedi. Sofya Richie Ve Amelia Hamlin. dizi finalinde KUWTK, hatta Kourtney ile evlenmeye hazır olduğunu itiraf etti. Ancak Kourtney, Travis’le yoluna devam edip Ekim 2021’de California Montecito’daki bir plajda nişanlanınca umutları suya düştü. Ertesi yıl Mayıs 2022’de koridorda yürüdüler.

Kourtney Kardashian ve Scott Disick
Kourtney Kardashian ve Scott Disick 2015’te son kez ayrıldılar (Fotoğraf: SplashNews)

Haziran 2021 bölümünde Kardashianlar, Scott, çocuklarının annesinin onsuz mutluluğu bulmasının neden zor olduğunu açtı, ancak onunla birlikte olma hayalinin ölmesine izin verme zamanının geldiğini bildiğini itiraf etti. “Bütün aile bizi tekrar bir araya getirmek istediğinde bu çok büyük bir baskı olduğunu düşünüyorum” dedi. “Kourtney’nin benim ona sağlayamadığım bazı şeylere ihtiyacı var ve bence, belki ikimizin de farkına varmamız gerekiyor… belki birlikte olmayacağız ve tamamen yolumuza devam etmeliyiz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/scott-disick-returning-the-kardashians-season-3/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir