Scott Babalar Günü Fotoğrafları – Hollywood Life


scott disick


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Markman/MEGA

Scott Disick çocukları ve 7 yaşındaki oğluyla Babalar Günü’nü muhteşem bir şekilde kutladı, Saltanat, yeni mohawk saç makyajını gösterdiğinde çok sevimli görünüyordu. Scott, Reign’in yatakta bir fotoğrafını yayınladı, “Ve kesme ödülü… Raymond’a gidiyor!!!”

Reign, yıllar boyunca bir çok saç stilini salladı – bir vızıltı kesiminden, bir zamanlar at kuyruğu yaptığı süper uzun saçlara, en son mohawk’ına kadar. Yeni saç modeli, ortada uzun kalın bir mohawk ile yanlarda tamamen traş oldu.

Geçen hafta annesinin yaptığı saç makyajından bir kesit gördük. Kourtney Kardashianonun mohawk jelleşmiş ve sivri uçlarıyla banyoda bir fotoğrafını yayınladı ve onun sevimli yeni görünümünü cidden çok seviyoruz.

Scott ayrıca kendisinin ve oğlunun bir videosunu yayınladı. Duvarcı “Lil Babalar Günü oğlumla bisiklete binmek! Çok daha iyi olmuyor.” Oğullarının yanı sıra Scott da sevimli bir fotoğrafını yayınladı. Penelope “Bu küçük kızla her gün Babalar Günü!” yazısıyla kameraya bakıyor.

Tatil için Scott’ın çocukları ona koluna yazı yazan havalı bir ekose gömlek aldı ve Scott, “Şimdiye kadarki en iyi hediye. Sizi seviyorum çocuklar.”

Scott, Babalar Günü için çocuklarıyla birlikteyken, Kourtney günü yeni kocasıyla geçirdi. Travis Barker, ve çocukları. Arka bahçede, dışarıda devasa bir TV ekranı varken lezzetli yemeklerle muhteşem bir masa düzenini gösterirken kutladılar ve büyük ekranda Gelinin Babası’nı izlediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/reign-disick-mohawk-hair-makeover-scott-fathers-day-photos/

Yorum yapın

SMM Panel