Schutz’tan Mevsim Tarzınızı Renklendirecek 17 Yazlık Sandalet


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Elbette, hava sıcak ve nemli ve sonsuza kadar biraz terli olacağımız hissine kapılıyor olabiliriz, ama tahmin edin ne oldu? Daha yaza çok var! Yine de bu iyi bir şey olabilir. Güven bana. Sezonun geri kalanını ve gelecek yazları dönüştürmek üzere olan Schutz’dan 17 yazlık ayakkabıyı topladım.

Bunun nedeni, Schutz’un “modaya uygun” ve “zamansız” arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmasıdır; her çift hem tamamen modern hem de klasik olarak sofistike hissettiriyor. İster parmak arası terliklerinizi yükseltmek için jöle sandaletler, ister eskimiş spor ayakkabılarınızı değiştirmek için bir çift bantlı sandalet arıyor olun, Schutz buna sahip olacak.

Zaten Hot Girl Summer, yani ayakkabı koleksiyonunuzun bunu tamamlaması gerekmiyor mu? Kesinlikle.

Kaydırın ve günlerce (ve gecelerce) görünüm kazandıran bu yazlık ayakkabıları satın alın. Pedikür önerilir, ancak gerekli değildir – ancak, bu çiftlerin bazılarında o kadar çok tasarruf edeceksiniz ki, muhtemelen kendinize o ekstra tedaviyi yaptırabileceksiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380409/shop-the-summer-shoes-from-schutz-that-everyone's-buying-right-now?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir