Schitt’s Creek Hakkındaki Bu 25 Sırrı Katlayın


İlk ziyaretimizin üzerinden sekiz yıl geçtiğine inanabiliyor musun? Schitt Deresi?

Sevilen Pop TV komedisi, 13 Ocak 2015’te gösterime girdi ve izleyicileri, diziyi yaratan baba-oğul ikilisinin canlandırdığı Rose ailesini tanıştırdı. Eugene Levy ve Dan Levybirlikte Catherine O’Hara ve Annie Murphy– zengin bir AF kuluçkası, bir zamanlar şaka olarak satın aldıkları küçük kasabaya tüm paralarını kaybettiklerinde taşınmaya zorlandı. Altı sezonluk çalışması boyunca, Schitt Deresi aldatıcı bir şekilde katmanlı karakterleri, nakavt performansları ve hızlı tek satırlıkları sayesinde hesaba katılması gereken bir pop kültür gücü haline geldi – dilerseniz hesaba katabileceğiniz küçük Kanada şovu.

2020 yılında yayınlanan dizi finalinin ardından, Schitt Deresi Ana dörtlünün Emmy Ödülleri’ndeki oyunculuk kategorilerini kasıp kavurması ve Üstün Komedi dizisi galibiyetiyle her ödül törenine hakim oldu. Ardından 2021 Altın Küre’de sitcom, En İyi Televizyon Dizisi, Müzikal veya Komedi ödülünü alarak Roses için her şeyin güllük gülistanlık olduğunu kanıtladı.

Yani, bugün, onuruna Schitt Deresi Yıldönümü, Rosebud Motel’deki en değerli zamanlarımıza geri dönüyoruz. Evet, Annie’nin ikonik “A Little Bit Alexis” performansı, David ve Patrick arasındaki beklenmedik aşk hakkında sırları paylaşıyoruz (Nuh Reid) ve 2014’te çekime başlamadan önce hayranların favorisi olan diziden neredeyse düşüyordu.

Yaaaa, David!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1187344/simply-the-best-25-lessigreaterschitt-s-creeklessigreater-secrets-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir