Scheana Shay, VPR Cast Gezisinden Sonra Tom Sandoval ile Nerede Duruyor?


Bravo dünyası, 3 Mart’ta Tom Sandoval ve Ariana’nın birlikte dokuz yıl geçirdikten sonra ayrıldıkları doğrulandığında, içeriden birinin E’ye söylemesiyle sarsıldı! Kameraların aynı anda kadroda çalıştığına dair haberler, dizinin muhtemelen şu anda yayınlanan Bravo dizisinin 10. sezonunda oynayacağı anlamına geliyor.

Ayrılmaları, Ariana’nın Tom ve Raquel’in birkaç aydır bir ilişkisi olduğunu öğrendiği ve Scheana, Katie ve Kristen’ın onu teselli etmek için Ariana’nın evine giderken fotoğraflarının çekildiğini öğrenmesinden sonra geldi. Ayrıca çiçekler ve bir şişe şarapla gelen Kristen, Instagram Hikayelerinde Ariana ile çekilmiş bir selfie videosunu paylaştı. “Ben Ariana’yı seviyorum” dedi. “Bu gerçek zamanlı.”

Bu arada Tom, grubu Tom Sandoval & the Most Extras ile o akşam daha sonra Kaliforniya, Anaheim’da bir konserde çaldı.

Konserde seyircilerden çok sayıda hayran “Dolandırıcı, dolandırıcı!” Bir TikTok videosunda görüldüğü gibi Tom sahneye çıkarken. Cevap vermedi, ancak bir konuk “Ariana!” mikrofona “Onu seviyoruz” dedi. Ona gelince, başka bir görgü tanığı E’ye söyledi! Konsere gidenlerin de genel yönüyle “Douche” sloganları attığı haberi.

Ayrılma haberlerinin ardından Ariana Instagram sayfasını sildi ve spekülasyonlara rağmen Tom’un temsilcisi E’ye söyledi! Sadece realite yıldızının kendisinin ve Ariana’nın evinden taşınmadığına dair haberler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380790/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-scheana-shay-claps-back-at-claim-she-s-forgiven-tom-sandoval-for-cheating?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir