Scheana Shay, Raquel Leviss ve Kısıtlama Emri ile Mücadeleyi Ele Aldı – Hollywood Life


Raquel Levisshakkında uzaklaştırma kararı Şeana Shay 29 Mart’ta görevden alındı, böylece Scheana nihayet dramaları hakkında özgürce konuşabildi. yeni bölüm onun Scheananiganlar dijital ses dosyası. 37 yaşındaki Scheana, 28 yaşındaki Raquel’i “kötü insan” olarak nitelendirdi ve onu “adalet sistemini kötüye kullanmakla” suçladı. Raquel, Scheana’nın kendisine saldırdığı iddia edildikten sonra uzaklaştırma emrini verdi. Vanderump Kuralları Raquel’in ilişkisini öğrendikten sonra rol arkadaşı Tom Sandoval görünmelerinin ardından Ne Olduğunu Canlı İzle 1 Mart’ta. Ancak podcast’inde Scheana, rol arkadaşına söyledi Lala Kent o gece New York’ta Raquel’i “yumruklamadığını”.

“Hayır, ona yumruk atmadım. Bu çivilerle yumruk yapamam,” dedi Scheana. “Altın Kadar İyi” şarkıcı, Raquel’in Scheana’nın bileğini tuttuğu iddia edildikten sonra “ellerinin Raquel’de bittiğini” itiraf etti. Ancak Scheana, 23 Mart’taki 10. sezon yeniden birleşme şovunda ayrılmak zorunda kaldıktan sonra reddedilen yasaklama emrini verdiğinde Raquel’in olayı hala abarttığını düşünüyor.

Raquel Leviss
Raquel Leviss ve Scheana Shay ‘WWHL’de (Fotoğraf: Bravo)

Scheana, Raquel ile NYC karşılaşması hakkında daha fazla bilgi paylaştı. “Bu grupta havlayanlar var ve ısıranlar var. Ve o gece ısırdım, ”dedi Scheana. Hiçbir sözüm yoktu çünkü ona hiçbir şey ulaşmıyordu. Ve bana dokunduğunda çok öfkelendim. Ben sadece ‘Üzerimden kalk’ gibiydim. Benim alanımdan çık. Seni yakınımda istemiyorum.’ ”

Scheana ayrıca Raquel’i “kötü” olarak nitelendirdi ve Raquel’in New York’ta o gece sempati duymamasına “öfkelendiğini” söyledi. “Orada öyleydi Olumsuz bir göz yaşı içinde o göz,” dedi Scheana. “Ben hıçkırarak Ariana [Madix] dır-dir hıçkırarak Biz vardır Bu yüzden derinden acıtmak Ve etkilenen ile Bu Ve o sadece orada duruyor.

Ayrıca Scheana, Raquel’in olanlardan dolayı ondan hala özür dilemediğini açıkladı. “Bütün bunların en zor kısmı buydu. İçinde kötü hissettiren hiçbir şey yok mu? Mesela, tüm arkadaşlığımız senin için hiçbir şey ifade etmedi mi? Scheana dedi. “Özür almadım, senden bir bok almadım. Bunun bana neden olduğu stres miktarı, bunun ötesinde. ‘Çok üzgünüm, bu kontrolden çıktı’ diye bir cevap almadım. Bu noktada bir anlam ifade edeceğinden değil, sadece bunun nezaketi çünkü hiçbir şey söylememek hala öyle söylüyor.

Raquel Leviss
Scheana Shay ve Raquel Leviss (Fotoğraf: Bravo)

“Dürüst olmak gerekirse umut BEN Asla sahip olmak ile Görmek o tekrar, çünkü BEN sahip olmak Hiçbir şey bile söylemek ile o Yüz, ”dedi Scheana ayrıca. “Ya sahibim söz konusu her şey BEN aranan ile söylemek de the birleşme Tişte Hiçbir şey BEN ihtiyaç ile eşit söylemek ile o yüz Çünkü onun Olumsuz yapacak Gitmek başından sonuna kadar, hiçbir şey yapacak işlem.” Scheana ayrıca Raquel’in toplantıda “tek bir gözyaşı bile dökmediğini” açıkladı. 32 yaşındaki Lala, Raquel’in toplantıdaki davranışlarından rahatsız oldu. “Aslında gülümsedi. Korkunçtu. Joker’i izlemek gibiydi,” dedi Lala.

Raquel ve Tom’un Ariana’nın arkasından devam eden gizli ilişkisi hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasıyla Scheana ve Raquel’in arkadaşlığı bozuldu. İlişki açığa çıktıktan sonra Raquel, kamuoyundan özür diledi ve Ariana’yı nasıl incittiğini kabul etti. Yaptığı açıklamada, “Davranışlarım ve seçimlerim için başta Ariana olmak üzere arkadaşlarım ve ilişkilerimize bu kadar bağlı olan hayranlarımdan özür dilemek istiyorum” dedi. Bu gece eğlence. “Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/scheana-shay-breaks-silence-fight-raquel-leviss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir