Scheana Shay, Pal Lala Kent’in Ayrıldıktan Sonra Aşkı Bulması İçin Nasıl Yardım Ediyor?


Şeana Shay en iyi arkadaşını bulma görevinde Lala Kent yeni bir adam

Görünüşe göre Bravo yıldızının arayışı şu ana kadar başarılı olmuş. Özel olarak söylediği gibi E! Haberler de Vanderpump Kuralları10. sezon prömiyeri, “Bu gece bu partiye gelmesi için erkeğini aldım.”

Açıklığa kavuşturmaya devam ederken, “O yeni bir erkek arkadaş değil, sadece bu gece onunla birlikte olan bir adam.” Ve görünüşe göre, Scheana’nın eski sevgilisinden ayrılan Lala’yı çok bulmasına gerek yoktu. Randall Emmett Ekim 2021’de – potansiyel yeni bir aşk.

Ağustos 2022’de düğünü olan Scheana, “Biz komşuyuz” Brock Davies yeni sezonda ekrana gelecek VPR– Lala’nın randevusu hakkında “arabaları paylaştık” dedi.

Aşk hayatı sorulduğunda VPR galası kırmızı halı, Lala ayrıntıları kendine saklamayı tercih etti, anlatıyor E! Haberler“Bekarım ve kesinlikle karışıyorum ve tüm söyleyeceğim bu.”

Ne olursa olsun, Scheana rol arkadaşının randevusuna onay damgasını vurduğu için mutluydu. 37 yaşındaki oyuncu, “Ondan hoşlanıyorum, bakalım göreceğiz” dedi. “Gerçekten ne kadar potansiyele sahip olduğunu göreceğiz. Ama şimdilik eğlenceli ve onu seviyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364340/lessigreatervprlessigreater-s-scheana-shay-reveals-how-she-s-helping-pal-lala-kent-find-love-after-randall-emmett-split?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir