Scarlett Johansson ve Colin Jost, Cannes Film Festivali’nde Dikkatleri Üzerine Çeviriyor


Scarlett Johansson Ve Colin Jost Cannes Film Festivali’ne ışıltılı bir romantizm gecesi getirdi.

Çift, galaya damgasını vurdu Wes Anderson’ın Asteroit Şehri– Scarlett’in Midge Campell olarak rol aldığı – ikonik Palais des Festivals’ta muhteşem kıyafetlerle göründükleri ve yol boyunca biraz PDA sergiledikleri için.

38 yaşındaki Marvel maven, özel bir pembe Prada elbisesiyle zarafet saçıyordu ve çiçek desenli büyük sırt dövmesini yan tarafında nazik bir kuzu ile sergiliyordu. Pastel elbisesini kırmızı ruj ve elmas küpelerle eşleştirirken, 40 yaşındaki Colin zamansız siyah bir smokinin içinde zarif görünüyordu.

Gece boyunca birbirlerine sıkıca sarılan ikili, kırmızı halıda el ele poz verdi. (O da katıldı Asteroit Şehri ortak yıldızlar tom hanks, Bryan Cranston, Maya Hawke Ve Steve Carell.)

Bu an özellikle Scarlett ve Colin için özeldi: İki yıl önceki Kennedy Center Onurlarından bu yana ilk kez kırmızı halıda göründüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375312/scarlett-johansson-and-colin-jost-turn-heads-during-marvelous-cannes-appearance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir